Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy wiesz, że… Mniej niż 2% ludzi na świecie ma rude włosy?
Czy wiesz, że… Mniej niż 2% ludzi na świecie ma rude włosy?
Farbowanie

Czy wiesz, że… Mniej niż 2% ludzi na świecie ma rude włosy?

Dział
Rudy kolor, ulubieniec wielkich projektantów oraz gwiazd na czerwonym dywanie, jest bardziej modny niż zwykle. Nawet, jeśli farbowanie jest na czasie, bardzo rzadko spotyka się osoby o naturalnych, rudych włosach. Posłuchajcie!
 
Osoby o rudych włosach stanowią 2% ludności świata. Skupiają się one w większości w Wielkiej Brytanii, Irlandii i krajach skandynawskich. Rudego nie można mylić z weneckim blondem lub mahoniem. Kolor o rudo-pomarańczowych pigmentach jest wynikiem syntezy, zwaną feomelaniną. Często wiązany jest on z bladą cerą, piegami oraz jasnymi oczami, zwykle zielonymi lub brązowoymi. Jedynie 1% rudych ma niebieskie oczy – jest to najrzadsza kombinacja koloru włosów i oczu na świecie!
 
Od kilku sezonów, rudy kolor jest bardzo modny. Jest on synonimem ognistych włosów. Owszem, nadaje ci on « tego czegoś », co sprawia, że wyglądasz czarująco. Wszystkie kobiety, które farbują włosy na rudy, chcą się wyróżniać i wyglądać elegancko. Jeśli ty również chcesz nosić ten kolor, udaj się do fryzjera, by dobrał ci odpowiedni odcień. W związku z tym, że wybór jest bardzo duży, uzyskasz naturalny, wręcz niezauważalny rezultat, który doskonale pasować będzie do twojej karnacji. Po pofarbowaniu włosów, pielęgnuj je, by były nieustannie piękne!
 
© PixelFormula, Pokaz Chanel, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ