Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy używanie suszarki latem niszczy włosy?
Czy używanie suszarki latem niszczy włosy?
Eksperci

Czy używanie suszarki latem niszczy włosy?

Dział
Czasem zastanawiasz się, czy podczas wakacji powinnaś używać suszarki. Strach przed uwrażliwieniem włosów sprawia, że nie wiesz, czy powinnaś jej używać, choć nie masz do tego powodu. Zapoznaj się z opinią ekspertów na temat suszenia włosów w sezonie letnim.
 
Suszarka niekoniecznie niszczy włosy. "Wystarczy odpowiednio jej używać. Bardzo często, aby wyprostować włosy, kobiety za bardzo zbliżają ją do ich włókna. To właśnie dlatego włosy się niszczą, czy to latem, czy nie! Trzeba jej używać w odległości minimum 30 cm, by nie uwrażliwić włosów".
 
Powietrze wydobywające się z suszarki powinno być odpowiednio skierowane. "Susz włosy w tym kierunku, w którym rosną. Rozczesz je za pomocą szczotki i susz w odpowiedni sposób. Nie chcesz ich prostować? Nałóż na suszarkę specjalną nakładkę lub zdejmij końcówkę, by włosy suszyły się w sposób “naturalny” i suszenie nie uwrażliwiało ich”.
 
Zanim wysuszysz włosy, zaopatrz się w produkty termoaktywne. "Aby wyprostować włosy, najlepszym produktem jest Perfect Liss. Kobiety, które chcą suszyć je w sposób naturalny, powinny nakładać maseczkę 10 w 1 lub Perfect Curl. Wszystkie produkty, które nałożysz wcześniej na włosy, będą chronić ich włókna”.
 
Nasza rada: Korzystaj z tego, że jest lato i pozwól włosom suszyć się w naturalny sposób. Zaopatrz się w piankę, która przygotuje twoje włosy do suszenia. To je ochroni!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ