Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy to możliwe, by uzyskać połysk i uniknąć efektu sztywnych włosów?
Czy to możliwe, by uzyskać połysk i uniknąć efektu sztywnych włosów?
Pielęgnacja

Czy to możliwe, by uzyskać połysk i uniknąć efektu sztywnych włosów?

Dział

Włosy pełne połysku, to życzenie każdej kobiety! O ile włosy niektórych z nich naturalnie się błyszczą, o tyle w przypadku innych kobiet, muszą one używać specjalnych produktów. Czy jest to możliwe, by uzyskać połysk i uniknąć efektu sztywnych włosów? Oto odpowiedź ekspertów.

 
Tak, jest to możliwe! "Efekt sztywnych włosów wynika albo z niewłaściwego stosowania produktu, albo z niewłaściwego wyboru produktu. Zaopatrz się w taki produkt, którego działanie nie będzie za silne i używaj go w małej ilości, bez względu na długość włosów".
 
To nie jest normalne, że po użyciu produktu nadającego połysk, twoje włosy są sztywne lub przetłuszczają się. "Wszystko zależy od produktu. Jeśli chcesz uniknąć efektu sztywnych włosów, najlepiej zaopatrz się w serum. Tylko on nadaje połysku włosom i ich nie utrwala".
 
Nie nakładaj produktu utrwalającego lub nadającego połysk na włosy u nasady. "W tym miejscu, twoje włosy mogą być sztywne i przetłuszczać się. Rzadko kiedy tego chcesz! Niemniej jednak, czasem może tak być, o ile chcesz uzyskać efekt wet look".
 
Nasza rada: W salonie Jean Louis David, Shine Spray jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz, by twoje włosy były pełne połysku, ale nie były sztywne. Włosy się przez niego nie sklejają, a wystarczy, że spryskasz je nim tylko raz, a będą błyszczeć !
 
© Pixelformula / Pokaz Diane Von Furstenberg prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ