Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy to dobry pomysł, by nosić tiarę na co dzień?
Czy to dobry pomysł, by nosić tiarę na co dzień?
Trendy i styl

Czy to dobry pomysł, by nosić tiarę na co dzień?

Dział
Twoje marzenie z dzieciństwa się spełnia… Zauważyłaś, że na pokazie Ashishy, w tym sezonie wszystkie modelki noszą tiarę. Niemniej jednak, są one dorosłe, tak, jak i ty! Czy to dobry pomysł, by nosić ten dodatek na co dzień? Oto odpowiedź na pytanie.
 
Trend. W sezonie jesień-zima 2014-2015, na twoich włosach powinny widnieć dodatki. Zresztą, im bardziej będą one widoczne, tym lepiej! Bez względu na rodzaj włosów czy też fryzurę, wydaje się, że turbany, korony, spinki XXL oraz tiary są bardzo modne. Jeśli chcesz być trendy, powinnaś zakładać te akcesoria do skromnego stroju w stylu codziennym. Najważniejszym elementem jest dodatek.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, których styl i praca nie kolidują z noszeniem takiej korony. Tiara często zdobiona jest świecącymi elementami. Nosi się ją na czubku głowy. Koniecznie musisz ją mieć! Jest to rodzaj diademu przypominajcego koronę, noszoną przez zwyciężczynie konkursów piękności. Musisz by odważna, by ją założyć!
 
Jak ją nosić? Istnieją dwa sposoby noszenia tiary: wokół głowy lub na wysokości czoła. Na pokazie Ashishy (powyżej) wybrano pierwszą wersję. Najlepiej, jeśli włożysz ją na rozpuszczone włosy. Najpierw, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Chcesz naśladować fryzurę z pokazu? Natapiruj włosy lub użyj karbownicy. Aby efekt trzymał się dłużej, spryskaj fryzurę lakierem. Na koniec, nałóż tiarę za uszy w taki sposób, jak opaskę. Umieść ją u nasady włosów. Dodatek ten musi być widoczny!
 
© Pixelformula / Pokaz Ashish prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ