Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy stosowanie kilku produktów naraz to dobry pomysł?
Czy stosowanie kilku produktów naraz to dobry pomysł?
Eksperci

Czy stosowanie kilku produktów naraz to dobry pomysł?

Dział
Nakładanie kilku produktów jeden po drugim, nazywane również "layering'iem" jest nowym zabiegiem dla włosów, który polega na namnożeniu liczby używanych produktów do włosów. Cel? Sprawić, aby włosy były piękne i bardziej sprężyste.
 
Layering polega przeważnie na kolejnym nałożeniu trzech produktów. "Zaczynasz od nałożenia olejku, aby odżywić twoje włosy. Następnie, myjesz je szamponem. Na koniec, kończysz nakładając odżywkę, która pomoże rozczesać włosy na długości i końcówkach."
 
Zamiast stosować ten zabieg w jego podstawowej wersji, możesz go spersonalizować pod siebie. "Możesz pominąć etap nakładania olejku, a zamiast tego nałożyć na koniec maskę do włosów, po spłukaniu odżywki. W rzeczywistości, podczas gdy odżywka pomaga jedynie rozczesać włosy, maska działa na twoje włosy od środka."
 
Jednakże, dobry wpływ tego zabiegu na włosy nie został jeszcze udowodniony. "Istnieją produkty idealnie dopasowane do wszystkich problemów włosów. Bez względu na to, czy są one cienkie, suche, farbowane czy nie, istnieją produkty dobre na wszystko. Dlaczego więc stosować kilka produktów jednocześnie? Pomysł nie jest przekonywujący."
 
Nasza rada: Stosuj produkty na zmianę! "Do mycia głowy używaj na zmianę różnych produktów. Raz używaj tych, które zadbają o naturę twoich włosów, a innym razem takich, które przywrócą blask twojemu kolorowi. Używanie produktów na zmianę nie pozwala włosom przyzwyczaić się do jednego typu produktów. Włosy lepiej reagują na kosmetyki, kiedy nie używasz ciągle tych samych."
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ