Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

True fact
True fact
True fact
Nowości

Czy sezonowe wypadanie włosów naprawdę istnieje?

Dział

Wiele kobiet zauważa, że wypadają im włosy na koniec każdego sezonu. U niektórych dzieje się to praktycznie niezauważalnie, jednakże dla innych kobiet wypadanie włosów stanowi poważny problem, ponieważ tracą one gęstość. Czy ten problem sezonowy występuje naprawdę? A jeżeli tak, to jakie jest na niego lekarstwo? Już wszystko wam przedstawiamy w tym temacie.

Włosy reagują na zmiany klimatyczne : PRAWDA !

Włosy są wrażliwe na warunki klimatyczne, w których przebywamy. Wypadanie sezonowe pojawia się wraz z radykalną zmianą klimatu, zwłaszcza w przypadku innego nasłonecznienia i różnicy temperatur. To wpływa na cykl odnawiania się włosów, aż do momentu ich przyzwyczajenia się do zmiany.
Każdego dnia tracimy naturalnie 50 włosów [Dlaczego wypadają mi włosy ?]. Na wiosnę i na jesień zaczyna ich wypadać więcej (od 50 do 100 na dzień). To wypadanie trwa około 4-6 tygodni. Dodatkowo, stres, czy zmęczenie, zmiana pracy, zły okres w życiu, niskie poczucie wartości, które często pojawiają się przy tych porach roku, przyczyniają się do większego wypadania włosów.

Pod koniec lata włosy są osłabione : PRAWDA!

W wakacje, włosy są piękne, ponieważ słońce i upał aktywują system owłosienia, który produkuje keratynę. W okresie jesiennym, ten rytm jest stopowany przez pojawienie się zimna. Jendakże w czasie wakacji letnich, włosy są narażone na wiele czynników zewnętrznych, takich jak chlor, sól morska, czy promienie słoneczne. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, włosy są więc osłabione i stają się łamliwe. Już w lecie, pomyśl o ich ochronie za pomocą kremu słonecznego, takiego jak Wielofunkcyjny żel słoneczny z gamy Sun Therapy [Zoom na Wielofunkcyjny Żel Słoneczny].

Należy zmienić sposób pielęgnacji włosów, jak tylko zauważysz ich wypadanie: PRAWDA !

Wybieraj produkty, które ułatwiają wyrastanie włosów [SOS, jak sprawić, by włosy szybciej rosły ?]. Must? Produkty z gamy Keratin Therapy, które zostały stworzone do tego by odżywić, wzmocnić i odbudować włosy. Codzienna higiena może również pomóc w umocnieniu włosów w tym okresie, zaczynając od odpowiedniego odżywiania się. Nie wolno też zapominać o piciu dużej ilości wody, ponieważ włosy pełne zdrowia, to przede wszystkim włosy doskonale nawilżone.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ