Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty stylizujące
Produkty stylizujące
Produkty stylizujące
Fryzura

Czy produkty stylizujące są przyjazne dla moich włosów?

Dział

Nie ważne czy są ci potrzebne do układania, regenerowania, czy utrwalania włosów. Kosmetyki do stylizacji są niezbędne na co dzień. Tylko, czy ich częste stosowanie nie wpływa negatywnie na kondycję włosów? Wyjaśnimy wszystko, co wiemy na ten temat.

Produkty stylizujące mają za zadanie udoskonalić fryzurę: PRAWDA

Tak, właśnie takie jest ich główne zadanie. Używaj ich, zanim zaczniesz układać włosy, a staną się one dynamiczne, elastyczne i błyszczące. Zastosuj Design Mousse, który wyeliminuje efekt puszenia się [Mówimy stop włosom puszącym się], zregeneruje włókno włosowe i nada objętości włosom cienkim. Wybierając Perfect Curl, podkreślisz swoje loki i je utrwalisz. Spryskując włosy Beach Spray, otrzymasz efekt fal na głowie. Zwiększ gęstość za pomocą Texture Powder, a jeżeli chcesz włosy wygładzić i rozświetlić użyj Brush Cream albo CC Cream.

Produkty stylizujące są bardzo ważne przy wykańczaniu fryzury. Desing Gel jest niezbędny do przylizania włosów lub do stworzenia wyglądu w stylu wet. Spryskanie Shine Spray nada włosom ostateczny połysk, podczas gdy odrobina Fix Spray [Jak dobrze używać lakieru] rewelacyjnie utrwali włosy.

Produkty stylizujące wspomagają pielęgnację włosów: FAŁSZ !

Głównym zadaniem tych produktów jest ułatwienie stylizacji. Działają więc one powierzchownie i ulotnie ulepszając finalnie wygląd fryzury. W rzeczywistości więc nie wnikają w głąb włókna włosowego, działają jedynie na jego strukturze. Nie są one więc środkami pielęgnacyjnymi, a jedynie ich uzupełnieniem [Jakie wybrać preparaty pielęgnacyjne w zależności od natury włosów?].

Produkty stylizujące obciążają włosy: PRAWDA I FAŁSZ !

Jeżeli używasz ich poprawnie, nie powinny one absolutnie ani obciążać włosów, ani ich sklejać, czy utwardzać. Ich celem jest zachowanie elastyczności i odpowiedniej formy włosów. Pamiętaj więc o tym, żeby stosować je z umiarem: spryskaj chmurką lakieru, nałóż odrobinę kremu, czy zastosuj niewielką ilość żelu.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ