Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy powinnaś regularnie zmieniać szczotkę do włosów?
Czy powinnaś regularnie zmieniać szczotkę do włosów?
Pielęgnacja

Czy powinnaś regularnie zmieniać szczotkę do włosów?

Dział
Minęło już kilka lat, odkąd używasz tej samej szczotki do włosów. Niemniej jednak, chyba nadszedł już czas, by ją zmienić… Na szczęście, eksperci udzielą ci porad w tej kwestii! Czy powinnaś kupić nową szczotkę? Oto rady ekspertów.
 
Szczotka się zużywa! "Zwróć uwagę na jej ząbki i włosie. Możliwe, że niektóre z nich zniknęły bądź się zużyły. Jeśli twoja szczotka jest zapadnięta, to również oznacza, że czas ją zmienić".
 
Jeśli odpowiednio dbasz o szczotkę, może ona posłużyć ci na dłużej. "Możesz ją czyścić szamponem! Dzięki temu, dłużej będzie ona nadawać się do użytku. Codziennie powinnaś również wyjmować z niej włosy, które się na niej pozostają".
 
Jeśli chcesz wybrać nową szczotkę, powinnaś ją najpierw wypróbować. "Cuda się nie zdarzają, musisz ją przetestować! Aby skierować swój wybór na konkretny model, porozmawiaj o tym z fryzjerem i podkreśl, do czego będzie ci ona służyć: do prostowania włosów? Do zachowania okrągłych  loków? Co więcej, zwróć uwagę na to, jaką ma ona przyczepność".
 
Istnieje szeroki wybór szczotek. "Niektóre są metalowe, inne ceramiczne, pozwalające na rozgrzanie włosów od wewnątrz i z zewnątrz podczas robienia brushingu. Są one idealne. Inne szczotki zrobione są z włosia dzika i wymagają więcej czasu na uczesanie fryzury. Okrągłe szczotki natomiast sprawią, że twoja fryzura będzie wyglądać naturalnie".
 
Nasza rada: Najlepiej, jeśli masz dwie szczotki. Jedna posłuży ci do rozczesywania włosów przed spaniem, a druga rano, by zrobić fryzurę.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ