Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy powinnam przygotować moje włosy na lato? Opinia eksperta
Czy powinnam przygotować moje włosy na lato? Opinia eksperta
Fryzura

Czy powinnam przygotować moje włosy na lato? Opinia eksperta

Dział
Lato zbliża się wielkimi krokami... Czy powinnaś zmienić produkty pielęgnacyjne? Jak przygotować włosy na wakacje? Nasz ekspert ci wszystko wyjaśni!
 
Stosowanie specjalnych produktów przed rozpoczęciem lata nie jest obowiązkowe. „Używaj tych produktów, co zwykle. Twoje włosy muszą być pod ochroną jedynie wtedy, gdy wychodzisz na słońce podczas wakacji. W tym momencie, nałóż na włosy wielofunkcyjny produkt gamy Sun Therapy, by zmniejszyć negatywne skutki działania promieni UV. Możesz także podciąć końcówki. Jeśli są one już zniszczone, ich stan na pewno się nie pogorszy”.
 

Farbowanie włosów przed rozpoczęciem lata nie jest zabronione. „Wręcz przeciwnie, powinnaś je wtedy pofarbować, ponieważ kolor będzie się dłużej utrzymał, mimo regularnego mycia głowy szamponem oraz licznych kąpieli. Kolor ten wysublimowany zostanie przed efekt słońca, dzięki grze światła i refleksów. Możesz także poczekać, aż słońce rozjaśni naturalnie twoje włosy. Wybór należy do ciebie!”.

 

Nasza rada. Jeśli będziesz dbać o swoje włosy, nie będą się one niszczyć, chyba, że są uwrażliwione (suche, pozbawione koloru, łamliwe...). Wówczas, zaopatrz się w produkty, przeznaczone do stanu włosów. Twoje włosy nie borykają się z żadnym problemem? Regularnie je nawilżaj produktami gamy Oil Therapy... Po zakończeniu lata, będą one tryskać zdrowiem.

 
© Fotolia / Janifest
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ