Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Powrót dwóch kucyków w stylu grzecznej uczennicy?
Powrót dwóch kucyków w stylu grzecznej uczennicy?
Powrót dwóch kucyków w stylu grzecznej uczennicy?
Trendy i styl

Powrót dwóch kucyków w stylu grzecznej uczennicy?

Dział
Po ukończeniu szkoły podstawowej na pewno zapomniałaś o noszonych wtedy dwóch kucykach. Otóż, wygląda na to, że wracają one do mody w sezonie wiosna-lato 2013. Uważaj! Dwa kucyki, którą nosiłaś w czasach szkoły nie mają niewiele wspólnego z obecnie modną wersją tej fryzury. Wykonujemy zoom na dwa kucyki w stylu grzecznej uczennicy.
 
Dwa kucyki w stylu grzecznej uczennicy, wersja 2013. Zapewne, jakiś czas temu twoja mam czesała cię w dwa wysoko upięte kucyki po obu stronach głowy. Bez obaw! Kucyki w wersji 2013 w niczym nie przypominają tych z lat 80. W tym roku, kucyki powinny być eleganckie i przede wszystkim nisko upięte, dzięki czemu fryzura zyska szykowny i wyrafinowany wygląd.
 
Dla kogo? Tę fryzurę możesz wykonać na włosach długich lub półdługich, ale na pewno nie na włosach krótkich, gdyż mogłabyś wtedy sprawiać wrażenie małej dziewczynki, która nie chce dorosnąć. Jest to fryzura, który pasuje zarówno do włosów prostych, jak i kręconych. Pamiętaj, że uczesanie zyska wyrafinowany charakter, jeśli wzbogacisz je o wyraźny przedziałek pośrodku.
 
Jak wykonać dwa kucyki uczennicy? Na mokrych włosach, uczesz przedziałek pośrodku głowy używając grzebienia ze szpikulcem. Jeżeli chcesz wykonać to uczesanie na prostych włosach, najpierw wysusz je przy użyciu suszarki, a następnie wyprostuj za pomocą prostownicy. Zrób wyraźny i prosty przedziałek wzdłuż całej głowy, dzieląc włosy na dwie równe części zwiąż je przy pomocy gumki za haczykiem. Pamiętaj, aby zostawić po boku cienki kosmyk włosów, którym będziesz mogła przykryć gumkę tak, by twoja fryzura zyskała wygląd glamour. Aby nawiązać do stylu bohemy, możesz pozostawić włosy do samoczynnego wyschnięcia, a następnie ułożyć je palcami na piance do modelowania. Na koniec wykonaj dwa kucyki w podobny sposób, jak w przypadku włosów prostych.
 
© Pixelformula / Pokaz Moncler prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ