Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy możliwe jest zagęszczenie moich włosów?
Czy możliwe jest zagęszczenie moich włosów?
Fryzura

Czy możliwe jest zagęszczenie moich włosów?

Dział
Zdarza się, że w zależności od pory roku i miesiąca, wypadają ci włosy. Może to być tymczasowy problem, aczkolwiek u niektórych kobiet trwa on przez dłuższy czas. Co robić? Czy istnieją sposoby na zagęszczenie włosów? Zobacz, co myślą na ten temat eksperci.
 
Nie istnieje cudowne lekarstwo na zagęszczenie włosów. "Nie ma produktów, które z dnia na dzień sprawiłyby, że miałabyś gęstsze włosy niż wcześniej. Jedynym rozwiązaniem jest użycie produktów z gamy Volume Therapy Jean Louis David. Zawarta w nich skrobia działa na włosy u nasady, wzmacniając ich włókna. Dzięki temu, włosy są gęstsze i wyglądają na grubsze".
 
Większość powodów wypadania włosów jest znana. "Może to być związane ze stałym zmęczeniem, stresem, z którym nie możesz sobie poradzić… Zmiana pór roku nie ma na to wpływu! To twoje samopoczucie sprawia, że włosy wypadają, a nie opadające liście z drzew".
 
Nie ma takiej fryzury, która sprawiałaby wrażenie, że masz więcej włosów. "Niemniej jednak, istnieją fryzury, dzięki którym wyglądają one na gęstsze. Noś krótkie włosy i zaczesuj je do przodu. Wówczas uzyskasz efekt grubszych włosów".
 
Nasza rada: Używaj produktów gamy Volume Therapy, kiedy tylko zechcesz! Za każdym razem po ich nałożeniu, zagęszczą one twoje włosy.
 
© Pixelformula / Pokaz Marc by Marc Jacobs prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ