Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy możliwe jest, by moje włosy rosły szybciej?
Czy możliwe jest, by moje włosy rosły szybciej?
Eksperci

Czy możliwe jest, by moje włosy rosły szybciej?

Dział
Koniec z przesądami! Zapomnij o ścinaniu włosów podczas pełni księżyca i o wcieraniu „cudownych” maści, które sprawią, że twoje włosy wydłużą się o 10 cm w ciągu miesiąca. Nie istnieją żadne magiczne rozwiązania, które sprawią, że zyskasz kilka centymetrów. Jednak jest kilka zasad, do których powinnaś się stosować, jeżeli chcesz, by twoje włosy rosły szybciej. Odkryj je!

„W ciągu miesiąca włos rośnie średnio o 1 – 1,5 cm. Rzadko o więcej. Jeżeli chcesz pokazać się w twoich długich włosach, powinnaś być po prostu cierpliwa, chociaż jest kilka zasad, do których możesz się zastosować, aby twoje włosy rosły szybciej.”

Unikaj kuracji i produktów, które obiecują szybki porost włosów. Mogą mieć one wpływ na to, że twoje włosy będą mniej wypadać lub będą zdrowiej rosły, jednak nie zwiększą tempa samego rośnięcia. Co najlepiej zapewni regularny wzrost?  Pielęgnacja włosów i kilka zdrowych zwyczajów!

Aby twój włos dobrze rósł ważne jest, by go codziennie pielęgnować przy użyciu odpowiednio dostosowanych produktów. „Jeżeli twoje włosy są suche, a twoim celem jest, by urosły, powinnaś przede wszystkim stosować produkty nawilżające na połowy długości i końcówki.”

Inna sztuczka to masowanie skóry głowy podczas mycia włosów szamponem. „Może to wspomóc wzrost, gdyż poprawia krążenie krwi w tym regionie i zwiększa natlenienie cebulek włosa. Skóra głowy jest zatem mniej napięta i bardziej elastyczna, twoje włosy będą mieć dzięki temu mniejszą skłonność do wypadania i będą regularniej rosnąć.”

Zrównoważona i zdrowa dieta, jak również dodatki żywieniowe również mogą wspomóc zdrowie twoich włosów i tym samym ich wzrost. „Dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wspomożesz nie tylko swoją skórę, ale również swoje włosy! Nie zapominaj więc, o uzupełnianiu zapasów witaminy A, C i żelaza.”

Nasza rada: Najbardziej radykalny sposób na długie włosy, który zajmie ci zaledwie chwilę? Przedłużenia! Szczególnie jeżeli nie masz czasu czekać aż zaczną rosnąć W jedyne dwie godziny możesz zyskać nawet 30 centymetrów włosów. Jedyna różnica: to nie będą twoje prawdziwe włosy…


 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ