Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja

Czy można się obyć bez produktów pielęgnacyjnych?

Dział

Niektóre kobiety wskazują skuteczność metod No-poo lub Low-poo w ich codziennej pielęgnacji włosów. Metody te pochodzące ze Stanów Zjednoczonych polegają na nie używaniu szamponu lub stosowaniu go bardzo rzadko. A jak jest w rzeczywistości? Czy środki pielęgnacyjne są niezbędne? Podsumujmy, to co wiemy.

Szampon to podstawa: PRAWDA!

Należy go używać. To jedyny preparat, dzięki któremu pozbędziesz się brudu, martwego naskórka i innych pozostałości (z zanieczyszczeń, z preparatów stylizujących), które zbierają się w ciągu dnia. Najlepiej myć głowę od 1 do 3 razy w tygodniu, w zależności od natury włosów. Wybieraj zawsze szampon odpowiadający twoim potrzebom [Jakich środków pielęgnacyjnych używać w zależności od natury włosów?], bo tylko wtedy będzie on skuteczny.

Należy używać wszystkich produktów z jednej gamy kosmetyków: FAŁSZ!

Wcale nie musisz używać wszystkiego. Ty sama wiesz najlepiej, jakie preparaty wybrać i łączyć ze sobą w zależności od charakterystyki włosów. Możesz na przykład zastosować szampon przeznaczony do włosów kręconych, żeby dobrze nawilżyć loki i uzupełnić go maską do włosów farbowanych. Jednakże lepiej jest wybrać jedną gamę kosmetyków, ponieważ preparaty pielęgnacyjne wzajemnie się wtedy uzupełniają. A to jest najlepszy sposób, żeby zwiększyć ich skuteczność.

Częstotliwość stosowania preparatów do pielęgnacji zależy od ciebie:

PRAWDA i FAŁSZ !

Nie potrzebujesz gromadzić dużej ilości preparatów do pielęgnacji włosów, ani też używać ich codziennie. Mogłoby to obciążyć włosy albo je przetłuścić [Mam włosy przetłuszczające się, co robić?] Niektóre jednak produkty, zwłaszcza te wzmacniające, powinny być stosowane w miarę regularnie.

Wszystkie włosy wymagają pielęgnacji: PRAWDA !

Należy zawsze dbać o włosy niezależnie od ich natury. Każdy rodzaj włosów i każda tekstura wymagają użycia specjalnie dla nich przeznaczonych kosmetyków pielęgnacyjnych [Produkty Jean Louis David dla uszlachetnienia włosów].

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ