Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy farbowanie włosów implikuje koloryzację brwi?
Czy farbowanie włosów implikuje koloryzację brwi?
Eksperci

Czy farbowanie włosów implikuje koloryzację brwi?

Dział
To normalne, że kiedy farbujesz włosy, zastanawiasz się czy powinnaś również pofarbować brwi. Nie wszyscy mają to same zdanie na ten temat. A zatem, kontrast czy harmonia? Oto odpowiedź specjalisty.
 
Twój fryzjer jest po to, aby wysłuchać twoich fantazji oraz doradzić ci. "Niemniej jednak, osobiście, jestem raczej przeciwko koloryzacji brwi. W rzeczywistości, pofarbowanym brwiom brakuje elegancji i poczucia estetyzmu. Brwi są odzwierciedleniem osobowości i wydaje mi się, że lepiej jest pozostać wierną naturalnemu kolorowi".
 
Niektóre kobiety chcą za wszelką cenę, aby kolor ich brwi odpowiadał kolorowi ich włosów. "W tym przypadku, życzenie klientki jest dla fryzjera rozkazem. Jednakże, nie powinien on farbować całej powierzchni brwi. Przede wszystkim, trzeba próbować uniknąć efektu "dwóch kresek na środku twarzy", ponieważ może to wyglądać bardzo nieestetycznie".
 
Aby dobrze pofarbować brwi, trzeba mieć "lekką" rękę. "Twój fryzjer powinien dysponować pędzelkiem, którym delikatnie nałoży na brwi kolor. Aby uniknąć zbyt mocnego koloru, po jego nałożeniu, trzeba go szybko spłukać".
 
Nasza rada: Przede wszystkim nie farbuj brwi w domu. Możesz pofarbować przez przypadek swoją skórę. Co więcej, źle wykonana koloryzacja brwi jest bardzo widoczna i powoduje, że wyglądają one na zaniedbane.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ