Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koloryzacje
Koloryzacje
Koloryzacje
Koloryzacje

Czy farbowanie niszczy włosy?

Dział

Myślisz o nowym kolorze, ale boisz się o zdrowie swoich włosów. Dowiedz się wszystkiego na temat koloryzacji przed zdecydowaniem, czy warto jej się poddać.

Koloryzacje tymczasowe nie są ryzykiem dla kondycji włosów: PRAWDA!

Balejaż, pasemka, rozjaśnianie czy koloryzacja klasyczna. To od ciebie zależy, który sposób koloryzacji wybierzesz. Koloryzacje tymczasowe mają naprawdę same plusy na TAK [Koloryzacja tymczasowa; jak o nią dbać?]: usuwają się z upływem czasu i w wyniku mycia głowy. Ich formuła tworzona jest bez amoniaku. Ito, co najważniejsze: pokrywają powierzchnię włosa nie osłabiając go.
Jedyna złota reguła do zapamiętania? Nie wybieraj nigdy odcienia zbytnio różniącego się od koloru wyjściowego (od jednego do trzech jaśniejszych lub ciemniejszych tonów maksymalnie). Otrzymasz w ten sposób naturalny efekt.

Techniki nieodwracalne są również bezpieczne : FAŁSZ !

Zważywszy na to, że koloryzacja stała [Jak dbać o koloryzację stałą] jest wykonywana przez utlenianie, osłabia ona włosy. Rzeczywiście, wnika ona głęboko we włókno włosa zmieniając jego pigment na stałe w wyniku czego włosy stają się bardziej kruche. Oczywiście, jeżeli będziesz regularnie dbać o włosy po koloryzacji, uszkodzenia szybko znikną.
Jeżeli chodzi o dekoloryzację [Wszystko na temat dekoloryzacji], to bez wątpienia najbardziej ingerencyjna technika. Najlepiej byłoby w ogóle jej unikać albo poddawać się jej w wyjątkowej sytuacji. Jeżeli koloryzacja jest źle wykonana lub powtarzana za często, niszczy włosy na długi czas.

Koloryzacja wymaga stałej pielęgnacji: PRAWDA!

Niezależnie od decyzji, powinnaś pamiętać o rozpieszczaniu swoich włosów w domu używając odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Niezbędnik? Rytuał Color Therapy, który został specjalnie stworzony do przedłużenia blasku koloryzacji i zachowuje jednocześnie zdrową kondycję włosów. Należy pamiętać także o regularnych wizytach w salonie. Częstotliwość wizyt zależy oczywiście od wybranej techniki.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ