Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czy należy przygotować włosy na nadejście sezonu letniego?
Czy należy przygotować włosy na nadejście sezonu letniego?
Eksperci

Czy należy przygotować włosy na nadejście sezonu letniego?

Dział
Lato już nadeszło. Na pewno masz w planach wakacje nad morzem! Ale czy pomyślałaś o tym, by przygotować twoje włosy na kontakt ze słońcem, morzem i piaskiem? Zapoznaj się z radami ekspertów, by twoje włosy były piękne przez całe lato.
 
Oczywiście, powinnaś przygotować swoje włosy. "Rodzaj pielęgnacji zależeć będzie od rodzaju włosów. Włosy kobiet żyjących w miastach zniszczone są najczęściej przez zanieczyszczenia, wodę z wapnem lub szampony… spróbuj więc wyjechać na wakacje mając zdrowe włosy. Nawilżaj je i zadbaj o końcówki. Zacznij już dziś, by twoje włosy były tego lata piękne i zdrowe!".
 
Pamiętaj, by każdego tygodnia używać masek lub innych produktów pielęgnacyjnych. "Wszystkie produkty na bazie keratyny lub bogate w inne składniki nawilżające są perfekcyjne. Produkty pielęgnacyjne, maski, szampony – regularnie musisz ich używać, by twoje włosy uodporniły się na szkodliwe czynniki wewnętrzne w okresie wakacji".
 
Jak tylko udasz się na wakacje, zaopatrz się w produkt Sun Therapy. "Chroni on oraz odżywia włosy. Dzięki niemu, twoje włosy będą nawilżone i odporne na morskie powietrze oraz promienie słoneczne".
 
Nasza rada: Cienkie i suche włosy muszą być częściej przygotowywane do letniego okresu. Włosy farbowane, rozjaśnione lub te, na których zastosowano produkty chemiczne również. Dotyczy to 70% kobiet!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ