Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Cz ęsta k ąpiel z oliwk ą, opinia eksperta
Częsta kąpiel z oliwką, opinia eksperta
Częsta kąpiel z oliwką, opinia eksperta
Pielęgnacja

Częsta kąpiel z oliwką, opinia eksperta

Dział
Czy powinnaś zażywać kąpieli z oliwką, by mieć zdrowe włosy? Jak to zrobić? Jakie oliwki stosować? Nasz ekspert ci wszystko wyjaśni.
 
Kąpiel z oliwek jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz dogłębnie odżywić twoje włosy. "Szczególnie przydatna jest ona w przypadku uwrażliwionych włosów (z powodu częstego stosowania urządzeń grzejących, farbowania...) oraz włosów suchych z natury, np. kręconych. Jest to idealny produkt pielęgnacyjny, jeśli chcesz, by twoje włosy były silne i zdrowe. Po jego nałożeniu, włókna się wzmocnią i dzięki temu, twoje włosy będą grube, miękkie i pełne połysku".
 
Bardzo łatwo jest zrobić kąpiel z oliwką. "Uważaj, słowo "kąpiel" może brzmieć dwuznacznie. Nie powinnaś dosłownie maczać włosów w oliwce... odrobina oliwki wystarczy. Nałóż ją dokładnie od połowy długości włosów oraz na koncówki. Pozostaw ją na tak długo, jak tylko możliwe, najlepiej na całą noc, zakładając na głowę szal. Następnie, umyj głowę szamponem, by wyeliminować nadmierną ilość oliwki. Jeśli twoje włosy są bardzo uwrażliwione, powinnaś stosować ją raz na dwa tygodnie".
 
Nasza rada. Przede wszystkim, zanim kupisz olejek, przeczytaj jego skład – powinien on być w 100% naturalny i nie zawierać silikonu. Wybierz olejek (keratynowy, adwokatowy, oliwny, z owoców jojoby, kokosowy, arganowy), którego działanie będzie najbardziej przystosowane do twoich włosów. Możesz także je bez problemu wymieszać.
 
© Fotolia / WaveBreakMediaMicro
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ