Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czerwony, różowy, zielony – czy to dobry pomysł, by pofarbować włosy na taki kolor?
Czerwony, różowy, zielony – czy to dobry pomysł, by pofarbować włosy na taki kolor?
Eksperci

Czerwony, różowy, zielony – czy to dobry pomysł, by pofarbować włosy na taki kolor?

Dział
Oryginalne kolory pojawiają się na włosach gwiazd i modelek. Jest czym się zainspirować! Ale czy jesteś w stanie przefarbować twoje włosy na różowo, zielono lub czerwono? A co na to ekspert?
 
Chcesz nosić oryginalny kolor? Lepiej wybierz tymczasowe farbowanie. "Trwałe farbowanie zmusiłoby cię do dekoloryzacji, jeśli z natury nie masz blond włosów. Jeżeli mają one natomiast średni lub ciemny odcień, trzeba będzie dokonać całkowitej dekoloryzacji, by kolor był widoczny. Twoje włosy bardzo by się uwrażliwiły, gdyby miały przejść przez te wszystkie etapy".
 
Jeśli pragniesz nałożyć tak oryginalny kolor, zawsze wybieraj nietrwałą koloryzację. "Dlaczego by nie zrobić chalk hair? Kredą pomalujesz włosy, a kolor będzie trzymał przez cały wieczór. To idealne rozwiązanie! Nie używaj ich jednak za często, ponieważ wysuszają one włosy".
 
W salonach Jean Louis David faworyzuje się te kolory, które już istnieją. "Naszym celem jest wysublimowanie kolorów, a nie tworzenie nowych. Nie jesteśmy tu po to, by je denaturalizować. Miedź, czerwień lub złoty to perfekcyjne kolory. Wystarczy tylko nie wyjść poza pewne granice. Później trudno jest to naprawić".
 
Nasza rada: Zanim zrobisz taki kolor, dobrze to przemyśl. Będziesz musiała często chodzić do fryzjera. Rozpatrz też doczepienie sztucznych kosmyków lub klipsów, jeśli chcesz, by na twojej głowie widniały kolory flashy! Sama będziesz mogła je wpiąć i zdjąć kiedy będziesz chciała!
 
© Pixelformula / Pokaz  Jean Paul Gaultier Haute-Couture, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ