Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Czego się spodziewać w kwestii włosów w 2014 roku?
Czego się spodziewać w kwestii włosów w 2014 roku?
Eksperci

Czego się spodziewać w kwestii włosów w 2014 roku?

Dział
Dopiero zaczął się rok 2014, a już pojawiła się fala nowych trendów związanych z włosami. Nowa fryzura, nowe efekty, nowoczesne kolory – każda kobieta żądna fryzurowych zmian znajdzie coś dla siebie! Wyjaśnijmy.
 
Krótkie włosy nadal są modne. "Owszem, modne będą też długie włosy, ale krótkie wezmą nad nimi górę w 2014 roku. Odchodzimy raczej od fryzury na chłopczycę, aczkolwiek fryzura na boba wziąż jest na fali. Trend ten na długo pozostanie w modzie. I to bardzo dobrze, bo ciężko jest poradzić kobietom, by obcięły włosy tylko po to, żeby sezon później w modzie były długie włosy. Włosy to nie ubrania, nie przechodzimy z krótkich w długie w mgnieniu oka !".
 
Kolor również zajmuje w tym roku honorowe miejsce. "W salonach Jean Louis David, to jedno z głównych czynności. To jedyny sposób, by sprawić, że fryzura będzie naprawdę unikatowa. Każdą fryzurę można sobie zrobić, ale z kolorem nie jest tak samo".
 
W 2014 roku zapominamy o prostych włosach. “Efekt wavy, czyli efekt “plażowych włosów” widnieć będzie na wszystkich głowach kobiet! W tym roku, Jean Louis David koncentruje się na produktach, dających różne efekty, a nie na produktach pielęgnacyjnych. Rok 2014 będzie rokiem objętości i połysku na waszych włosach”.
 
Nasza rada: Odwiedź salon Jean Louis David zanim dokonasz drastycznej zmiany! Twój fryzjer doradzi ci i przedstawi wszystkie nowości, które mogą ci pasować w 2014 roku.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ