Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić z kołtunami we włosach?
Co zrobić z kołtunami we włosach?
Eksperci

Co zrobić z kołtunami we włosach?

Dział
Kołtuny tworzą się głównie wtedy, kiedy twoim włosom brakuje pielęgnacji i szczotkowania. U niektórych kołtuny rozplątują się łatwo, podczas gdy u innych jest to bardziej delikatna sprawa. Zoom na sposoby, pozwalające pozbyć się kołtunów.
 
Nie wolno zostawiać kołtunów we włosach. "Fryzjer nie może obciąć włosów, które mają kołtuny. Zacznij od ich rozczesania z pomocą szczotki. Jeśli mimo to kołtuny nadal utrzymują się we włosach, sięgnij po grzebień. Jego cienkie i gęste zęby rozczesują skutecznie włosy i zapobiegają ich kołtunieniu w przyszłości".
 
Niektóre produkty pielęgnacyjne stosowane po umyciu włosów pozwalają uniknąć powstawaniu kołtunów. "Nakładanie odżywki ułatwiającej rozczesywanie włosów na długości i końcówkach pozwala uniknąć kołtunieniu się włosów. Co więcej, kosmetyki pielęgnacyjne, takie jak maski i produkty na bazie keratyny, naprawiają wnętrza włókien i pozwalają uniknąć tworzenia się kołtunów".
 
Związywanie włosów również pozwala uniknąć kołtunieniu się włosów. "Kołtuny mogą także tworzyć się z powodu tarcia włosów o ubrania czy w wyniku ekspozycji włosów na wiatr. Warkocz lub kok pozwoli uniknąć ich powstawaniu".
 
Nasza rada: Regularne podcinanie końcówek pozwoli ci cieszyć się pięknymi włosami w dobrej kondycji. Odwiedzaj swojego fryzjera przynajmniej dwa razy w roku.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ