Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, by wzmocnić cienkie włosy?
Co zrobić, by wzmocnić cienkie włosy?
Włosy cienkie

Co zrobić, by wzmocnić cienkie włosy?

Dział
Masz problem, by uczesać twoje cienkie włosy... niemniej jednak, marzysz o wystylizowanej fryzurze, która będzie się długo trzymać. Na szczęście, jest to możliwe! Nasz ekspert udzieli ci porad.
 
Dla twoich cienkich włosów, stworzona została specjalna gama produktów Jean Louis David. "Są to produkty linii Volume Therapy. W jej skład wchodzi szampon Pielęgnacja i Objętość, mleczko Gęstość i Lekkość oraz foamer Texture & Tenue. Produkty te nadadzą twoim włosom objętości i sprawią, że fryzura będzie się długo trzymać. Są one bogate w skrobię, uwypuklają włókna włosów i sprawiają, że są gęste".
 
Produkty tekturyzujące są twoim największym sprzymierzeńcem. "Powinnaś wybrać te, które najbardziej pasują do twoich włosów. Pianka doskonale zwiększy ich objętość. Nałóż ją na zwilżone włosy, by otrzymać optymalny rezultat. Lakier również będzie skuteczny, pod warunkiem, że użyjesz go podczas czesania i spryskasz włosy u nasady oraz na długości, kosmyk po kosmyku. Wówczas, będą się one doskonale układać".
 
Nasza rada. Trwałość cienkich włosów zależy także od fryzury. Powinnaś je pocieniować. Twój cel – sprawić, by były lekkie, szczególnie na wysokości końcówek. Dzięki temu, będą one cieńsze.
 
© Fotolia / Prochkailo
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ