Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, by włosy nie były suche jak słoma?
Co zrobić, by włosy nie były suche jak słoma?
Eksperci

Co zrobić, by włosy nie były suche jak słoma?

Dział
Włosy zaczynają wyglądać niczym słoma, kiedy są przesuszone. Aby tego uniknąć, warto odpowiednio je pielęgnować i podcinać je regularnie.
 
Podetnij swoje włosy przed i po okresie wakacji. „Udaj się do salonu fryzjerskiego zanim wyjedziesz na wakacje i podetnij końcówki, które są suche i zniszczone. Latem, końcówki są szczególnie osłabione. Najlepiej więc wybrać się do fryzjera także po wakacjach. Te dwie wizyty pozwolą ci uniknąć przesuszenia włosów, szczególnie, jeżeli ostatnio nie dbałaś o nie w szczególny sposób.
 
Włosy niczym słoma to przypadłość wyłącznie suchych włosów. „Najczęściej, słomiany wygląd mają włosy farbowane lub odbarwiane, które zostały znacznie osłabione w wyniku tych zabiegów stylizacyjnych. Co więcej, kontakt ze słońcem, wodą morską i piaskiem osłabia je jeszcze bardziej i sprawia, że w swej strukturze zaczynają upodabniać się do słomy. Jeżeli , dodatkowo, nie dbasz o włosy we właściwy sposób, przyczyniasz się do katastrofy!”
 
Jeżeli pomimo zabiegów pielęgnacyjnych, twoje włosy zaczynają przypominać słomę, będziesz musiała je obciąć i postawić na ich pielęgnację. „W tym przypadku wskazane jest podcięcie przynajmniej końcówek i odpowiednia pielęgnacja reszty włosów kosmetykami dostosowanymi do ich rodzaju. Produkty na bazie keratyny pozwolą ci zapobiec przesuszeniu włosów i będą idealną ochroną dla osłabionych włosów od połowy ich długości, aż po same końce.”
 
Nasza rada: Efekt włosów suchych jak słoma jest najczęściej domeną włosów z pasemkami. Aby temu zapobiec najlepiej jest wykonywać pasemka w salonie fryzjerskim stopniowo, aby nadto nie uwrażliwiać włosów.
 
© DR  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ