Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uzyskać matowy efekt włosów?
Jak uzyskać matowy efekt włosów?
Eksperci

Jak uzyskać matowy efekt włosów?

Dział
Lata mijają i nic się nie zmienia! W kwestii fryzur, po modzie na lśniące włosy, nadszedł czas na efekt, który oscyluje między połyskiem a matem, nie popadając w żadną skrajność. Co zrobić, by mieć matowe włosy? Profesjonaliści wyjaśniają.
 
Pojawienie się trendu na matowy efekt jest odpowiedzią na modę na skrajnie lśniące włosy. "Po kilkusezonowym szale na połysk, pragnieniem wszystkich kobiet stały się matowe włosy. Jeśli nadasz im mniej połysku, nie będą one wyglądały na zbyt perfekcyjne i szykowne".
 
Połysk wciąż jest synonimem zdrowych włosów. "Lśniące włosy, to zdrowe włosy. Gdy refleksy są szczególnie widoczne, fryzura wygląda przepięknie. Produkty i techniki, stosowane w salonie, sprawią, że będziesz miała błyszczące włosy”.
 
Cięszący się dużym powodzeniem suchy szampon pozwoli ci uzyskać matowy efekt. "Nie jest to jedyny produkt, dzięki któremu możesz mieć matowe włosy. Wosk lub puder także są rozwiązaniem. Niemniej jednak, nie możesz popadać w skrajność. Matowy efekt pasuje szczególnie kobietom, noszącym zmierzwione włosy, natomiast połysk wygląda lepiej na włosach prostych".
 
Nasza rada: Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, lubią urozmaicać fryzury każdego dnia. Dobra wiadomość! Twoje produkty pozwolą ci zmieniać efekty na włosach. Twoja fryzura będzie maksymalnie lśniąca podczas eleganckich wieczorów, a matowa podczas weekendów na luzie.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ