Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, by natapirowane włosy trzymały się przez długi czas?
Co zrobić, by natapirowane włosy trzymały się przez długi czas?
Eksperci

Co zrobić, by natapirowane włosy trzymały się przez długi czas?

Dział
Tapirowanie – jak dobrze, że ta technika istnieje! Często rozwiązuje ona problem kobiet o krótkich, oklapniętych włosach. Tapirując, nadasz włosom objętości i uzyskasz grubą grzywę. Trudno jest ci czasem długo utrzymać natapirowane włosy? Posłuchaj naszych rad.
 
Tapirowanie pozwala na dodanie włosom objętości i tekstury, szczególnie takim, którym tego brakuje. "Niezależnie od rodzaju włosów, możesz je natapirować. Aby uzyskać optymalny efekt, natapiruj włosy, kiedy nie będą ani za czyste, ani za proste. W przeciwnym razie efekt będzie utrzymywał się nie więcej niż 10 minut!".
 
Zanim przystąpisz do tapirowania włosów, upewnij się, że posiadasz wszystkie niezbędne do tego przyrządy. "Abyś mogła łatwo uczesać tę fryzurę i aby tapir był szczególnie widoczny, musisz użyć grzebienia o wąsko rozstawionych ząbkach. Co więcej, zaopatrz się w lakier, odpowiedni do twoich włosów".
 
Podczas tapirowania włosów, musisz być bardzo dokładna, aby twoja fryzura długo się trzymała. "Musisz wziąć pod uwagę niektóre kryteria. Kosmyki, które tapirujesz, muszą być raczej cienkie. Zanim przystąpisz do tapirowania, spryskaj je lakierem. Dzięki to, grzebień dobrze przyczepi się do włosów. Łącząc cienkie kosmyki z lakierem, zapewnisz sobie znakomitą fryzurę, trwałą i łatwą do uczesania".
 
Nasza rada: Tapirowanie włosów nie ma żadnego wpływu na właściwość twoich włosów. Nie musisz więc się bać, by je natapirować. To od ciebie zależy, czy chcesz by twoja fryzura podobna była do tej, którą nosi Diana Ross, czy też wolisz banana w stylu rockabilly!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ