Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, by brushing trzymał się jak najdłużej
Co zrobić, by brushing trzymał się jak najdłużej
Fryzura

Co zrobić, by brushing trzymał się jak najdłużej

Dział
Lubisz nosić proste włosy, ale gdy wychodzisz na zewnątrz, zaczynają się one kręcić... Nasz ekspert udzieli ci porad na wysublimowany brushing przez długi czas.
 
Przygotowanie włosów jest bardzo ważne, by twój brushing trzymał się przez cały dzień. "Nie mogą one być miękkie. Aby je umyć, zaopatrz się w silny szampon, dzięki któremu twoje włosy będą dynamiczne. Przed ich rozczesaniem, nałóż na nie piankę, a następnie zrób brushing za pomocą szczotki wysokiej jakości. Bez względu na grubość włosów, nie będzie to miało wpływu na to, jak długo będą one proste. Optymalny rezultat otrzymasz natomiast nakładając na nie produkty do modelowania fryzury".
 
Dobry brushing wymaga czasu oraz odpowiedniej techniki. "W momencie rozczesywania włosów, wyprostuj je i spryskaj lakierem kosmyk po kosmyku, wybierając te, które są najcieńsze. Jeśli chcesz zachować ich objętość, natapiruj je lekko u ich nasady. Dokładne ruchy szczotką są obowiązkowe, by uzyskać długotrwały rezultat. Używaj także zimnego i ciepłego powietrza w suszarce, by dobrze utrwalić ruch włosów. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem. Lakier jest twoim najlepszym sprzymierzeńcem, by uzyskać upragniony efekt. Koniecznie zaopatrz się w produkt utrwalający przeciw wilgoci".
 
Nasza rada: Zanim zrobisz brushing, nałóż na włosy odrobinę produktu Brush Cream. Dzięki niemu, będą one idealnie proste.
 
© PixelFormula, Pokaz prêt-à-porter Elie Saab, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ