Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, by brushing wavy długo się trzymał?
Co zrobić, by brushing wavy długo się trzymał?
Fryzura

Co zrobić, by brushing wavy długo się trzymał?

Dział
Jej fryzura? Długie, idealnie pofalowane blond włosy. Szykowna fryzura w stylu bohemy, na którą zdecydowała się w tym sezonie każda kobieta podążająca za trendami. O ile istnieje kilka sposobów lokowania włosów, o tyle trzymać się one będa tylko dzięki lakierowi oraz odpowiedniemu przygotowaniu ich przed brushingiem. Jak tylko umyjesz i podsuszysz włosy, nałóż na nie piankę, aby stworzyć idealne loki. Jak tylko je zrobisz według twojego uznania, spryskaj fryzurę lakierem. Dzięki temu bedzie się trzymać przez cały dzień!
 
Jej wygląd? Elegancki i kobiecy. Jej szczególnie dopracowana fryzura zasługuje na adekwatny do niej strój! Nasz dzisiejszy streetstyle ubrała spódniczkę z szyfonu, czółenka i saszetkę – wszystko dobrała z namysłem. Na górę założyła biały top z długimi rękawami oraz czarną kamizelkę, by stworzyć kontrast. Wisienką na torcie są dodatki – naszyjnik XXL oraz super okulary słoneczne.
 
Rada dnia. Aby twoja fryzura długo się trzymała, idealnym rozwiązaniem jest zrobienie loków za pomocą wałków Velcro. Wybierz raczej cienkie kosmyki oraz wałki o małej średnicy, by efekt wavy długo się trzymał.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ