Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, żeby włosy wyglądały pięknie ?

PORADY PIELęGNACJA

Co zrobić, żeby włosy wyglądały pięknie ?

Za troskliwą pielęgnację włosy odwdzięczą się pięknym wyglądem. Ponieważ na ich wygląd ma wpływ kondycja całego organizmu, ważny jest regularny tryb życia i dobre nawyki żywieniowe. Włosy zachowają piękny połysk i wygląd dzięki systematycznej pielęgnacji w domu. Fryzura będzie wyglądać przez długi czas równie dobrze jak w dniu wizyty w salonie jeśli będzie prawidłowo modelowana w domu. Zbyt gorąca prostownica, czy nie umiejętna stylizacja może negatywnie odbić się na kondycji włosów.

Aby dobrze zadbać o włosy trzeba dobrać odpowiednie akcesoria, kosmetyki i metody pielęgnacji. Troska o włosy to nie tylko strzyżenie. Trzeba włożyć dużo wysiłku w codzienne rytuały pielęgnacyjne aby włosy miały piękny połysk i zdrowy wygląd. Sekret pięknych włosów to indywidualnie opracowany program pielęgnacyjny, składający się z codziennej pielęgnacji, technik modelowani i usług w salonie.

Podsumowanie

Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów
Pielęgnacja
Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów

W salonach Jean Louis David proponujemy wam gamę produktów Urban Care, odpowiadającą na potrzeby każdego rodzaju włosów. Jeżeli twoje włosy są często wystawione na działanie zewnętrznych czynników, takich jak zanieczyszczenia powietrza, wiatr, stres, deszcz lub częste zabiegi koloryzacyjne i modelowanie,