Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co zrobić, żeby włosy wyglądały pięknie ?

PORADY PIELęGNACJA

Co zrobić, żeby włosy wyglądały pięknie ?

Za troskliwą pielęgnację włosy odwdzięczą się pięknym wyglądem. Ponieważ na ich wygląd ma wpływ kondycja całego organizmu, ważny jest regularny tryb życia i dobre nawyki żywieniowe. Włosy zachowają piękny połysk i wygląd dzięki systematycznej pielęgnacji w domu. Fryzura będzie wyglądać przez długi czas równie dobrze jak w dniu wizyty w salonie jeśli będzie prawidłowo modelowana w domu. Zbyt gorąca prostownica, czy nie umiejętna stylizacja może negatywnie odbić się na kondycji włosów.

Aby dobrze zadbać o włosy trzeba dobrać odpowiednie akcesoria, kosmetyki i metody pielęgnacji. Troska o włosy to nie tylko strzyżenie. Trzeba włożyć dużo wysiłku w codzienne rytuały pielęgnacyjne aby włosy miały piękny połysk i zdrowy wygląd. Sekret pięknych włosów to indywidualnie opracowany program pielęgnacyjny, składający się z codziennej pielęgnacji, technik modelowani i usług w salonie.

Podsumowanie

Jak dobrać kosmetyki i pielęgnację do rodzaju włosów?
Nowości
Jak dobrać kosmetyki i pielęgnację do rodzaju włosów?

Suche, przetłuszczające się, matowe, łamliwe... każdy rodzaj włosów wymaga innego traktowania i sposobu pielęgnacji. W zależności od ich stanu, należy dopasować odpowiednie produkty, które poprawią kondycję pasm i pomogą rozwiązać problem. Przed tym jednak, warto na spokojnie zastanowić się, czy na pewno stosowane do tej pory produkty i zabiegi...