Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co ubrać do płaszcza ze sztucznego futra?
Co ubrać do płaszcza ze sztucznego futra?
Trendy i styl

Co ubrać do płaszcza ze sztucznego futra?

Dział
Tej zimy, każda fashionistka chce nosić płaszcz ze sztucznego futra! Ty także o nim marzysz? Oto 3 propozycje stylizacji, prezentowane na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 podczas Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Miejski, szykowny styl. Tak, jak na pokazie Paul & Joe, powinnaś nosić rozpuszczone włosy. Zrównoważą one styl glamour, który uzyskałaś, zakładając płaszcz. Koniecznie zrób loki i potargaj je, by twoja fryzura wyglądała na zaniedbaną. W kwestii makijażu, postaw na świeżość i prostotę. Odrobina maskary i szminki w kolorze nude zdecydowanie wystarczy!
 
Nowoczesny efekt. Postaw na minimalizm! Wyglądaj elegancko i zrób niski, ulizany kok. Fryzura ta zaprezentowana została w połączeniu z płaszczem ze sztucznego futra na pokazie Aganovich. Makijaż jest w 100% naturalny, a podkład jednolity. Stylizacja ta jest zarówno klasyczna, ponadczasowa, jak i dopracowana na ostatni guzik.
 
Zmysłowy styl. Tak, jak na pokazie Soni Rykiel, uczesz niski kucyk ustrukturyzowany przedziałkiem pośrodku głowy. Twoją twarz powinno otaczać kilka luźnych kosmyków, nadając fryzurze ruchu. Fryzura ta uwydatni twój makijaż i wysublimuje kobiecy charakter stroju.
 
© PixelFormula, Pokaz Paul & Joe, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ