Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co nałożyć na włosy, by pięknie pachniały?
Co nałożyć na włosy, by pięknie pachniały?
Pielęgnacja

Co nałożyć na włosy, by pięknie pachniały?

Dział
Zaraz po umyciu włosy pachną pięknie. Jednak już następnego dnia nie musi być tak samo. Są ku temu dwa powody: sebum, które rzadko ma przyjemny zapach oraz czynniki zewnętrzne, tj. zanieczyszczenie środowiska, papierosy czy też kuchenne zapachy. Aby twoje włosy pachniały pięknie, postępuj zgodnie z naszymi radami.
 
Ładny zapach włosów zawdzięczasz przede wszystkim szamponowi. „U Jean Louis David, pracujemy z substancjami zapachowymi, aby uzyskać produkty, który będą zarówno skuteczne, jak i przyjemne w użyciu. Szczególnie, jeżeli chodzi o produkty, które po nałożeniu pozostaną przez pewien czas na włosach, takie jak maseczki, czy pianki do stylizacji.” W rezultacie, włosy pięknie pachną, nie wydzielając przy tym zbyt mocnego i zdefiniowanego zapachu. Wszystko to kwestia znalezienia odpowiedniej równowagi. Jednakże, zapach ten często zanika już następnego dnia.
 
Aby twoje włosy utrzymały ładny zapach na dłużej, może po prostu, w oczekiwaniu na kolejne mycie, posłużyć się perfumami. Oczywiście, zawierają one alkohol, ale nie będzie on szkodliwy, jeżeli mądrze ich użyjesz.  „Rozpyl perfumy w powietrzu i wejdź pod stworzoną przez nie mgiełkę. O ile nie używasz perfum w zbyt dużej ilości i stosujesz je miejscowo, nie będą one szkodliwe dla włosów.”
 
Możesz również używać olejków eterycznych, takich jak woda różana. „Kup olejek eteryczny o zapachu, który ci się najbardziej podoba i wlej go do mini buteleczki ze spryskiwaczem. Stosuj go za każdym razem przed ważnym zebraniem lub spotkaniem w cztery oczy!” Naturalne ekstrakty są dobrym rozwiązaniem również dlatego, że są mniej agresywne dla włosów. Pamiętaj, że jeżeli stosujesz te produkty oszczędnie, nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia włosów.
 
Nasza rada: Jeżeli naprawdę przeszkadza ci zapach twoich włosów, niestety nie rozwiążesz go przy użyciu perfum. Nie jest zagadką, że niezbędne będzie mycie włosów od nasady, aż po same końce, aby na nowo były czyste i odzyskały delikatny zapach.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ