Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Co mam zrobić, aby mieć na co dzień lśniące włosy ?
Co mam zrobić, aby mieć na co dzień lśniące włosy ?
Eksperci

Co mam zrobić, aby mieć na co dzień lśniące włosy ?

Dział
Rzadko zdarza się mieć naturalnie lśniące włosy. Możesz zapewnić twoim włosom codzienny blask dzięki odpowiednio dostosowanej pielęgnacji i dobrym nawykom. Zoom na techniki, które powinnaś stosować każdego dnia, jeśli chcesz prezentować perfekcyjne refleksy.
 
Pielęgnacja twoich włosów będzie zależeć od tego czy kolor twoich włosów jest naturalny, czy też nie. "Farbowane włosy będą potrzebować innej pielęgnacji niż włosy o naturalnym kolorze. Koloryzacja włosów w salonie jest wysokiej jakości, ale trzeba regularnie ją powtarzać. To pozwoli zachować ci blask włosów. Postaw na maski, szampony i inne produkty pielęgnacyjne do codziennego użytku przeznaczone dla włosów farbowanych."
 
Włosy, których kolor jest naturalny, również potrzebują codziennej pielęgnacji, aby mieć długotrwały blask. "Jeśli nie chcesz, aby twoje włosy miały matowy kolor, musisz je nawilżać. Odżywki bez spłukiwania, takie jak serum i spraye dwufazowe, są idealne do codziennego użytku. Nakłada się je na włosy suche lub mokre, według preferencji. Dla większej skuteczności, stosuj je na przemian z szamponem dostosowanym do stanu twoich włosów."
 
Keratyna jest sprzymierzeńcem wszystkich włosów, bez względu na to czy są farbowane czy nie i bez względu na ich naturę. "Odżywki zawierające keratynę sprawiają, że włosy są jedwabiste w dotyku i pełne blasku. Protokół Keratin Therapy dostępny w salonach Jean Louis David pozwala zachować blask każdego dnia. Odbudowuje włosy i sprawia, że są bardziej sprężyste.
 
Nasza rada: Suszenie włosów i jednoczesne ich prostowanie jest bardzo skuteczne, jeśli chcesz nadać włosom blasku. Brushing prostuje włosy i zamyka łuski włosowe. To nadaje twoim włosom pięknego blasku. Dla maksymalnie lśniących włosów i ich pięknego ułożenia, spryskaj całość włosów lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Moschino prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ