Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Claire, 29 lat: "Fryzury retro, by wyglądać szykownie”
Claire, 29 lat: "Fryzury retro, by wyglądać szykownie”
Claire, 29 lat: "Fryzury retro, by wyglądać szykownie”
Trendy i styl

Claire, 29 lat: "Fryzury retro, by wyglądać szykownie”

Dział
Twój wygląd? Lubię łączyć ubrania z poprzednich dekad z nowoczesnymi. Jednak wcale nie chodzę w tym celu do lumpeksów. Fakt, że ubrania były noszone przez kogoś innego poza mną, nie do końca mnie przekonuje. Na szczęście, markowe sklepy spełniają moje oczekiwania w każdym sezonie promując na nowo styl retro w swoich kolekcjach. Lata 20., 50. lub 70. są nadal inspiracją dla wielu projektantów!
 
Twoje włosy? Zawsze byłam zafascynowana fryzurami mojej babci, która nigdy nie wychodziła z domu nieuczesana. Dzisiaj, wystarczy rozczesać włosy, spiąć je w kucyka i już jesteśmy uczesane! Dawniej nie było do pomyślenia, by wyjść z domu bez dopracowanej fryzury. Determinacja, by codziennie poświęcać tyle czasu na perfekcyjne ułożenie włosów jest dla mnie godna podziwu. W końcu się przyzwyczaiłam! Codziennie poświęcam około pół godziny na pielęgnację i uczesanie moich włosów.
 
Twój styl dzisiaj? Podoba mi się pomysł na fale w stylu retro, ale staram się nadto ich nie eksponować. W przeciwnym wypadku miałabym wrażenie, że przebrałam się na wieczór z lat 20.! Używam więc lokówki o stosunkowo dużej średnicy, którą wykonuję dwa lub trzy duże loki. Następnie utrwalam wymodelowane i suche włosy lakierem, by efekt utrzymał się przez cały dzień i by chronić włosy przed wilgocią.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ