Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Cienkie włosy: czy powinnam używać specjalnych produktów latem? 
Cienkie włosy: czy powinnam używać specjalnych produktów latem? 
Fryzura

Cienkie włosy: czy powinnam używać specjalnych produktów latem? 

Dział
Nie chcesz, by twoje cienkie włosy niszczyły się podczas wakacji? Nasz ekspert udzieli ci porad, by w tym sezonie twoje włosy tryskały zdrowiem.
 
Twoje cienkie włosy z zasady szybciej się łamią. "Istnieją więc większe szanse, że będą uwrażliwione. Szczególnie powinnaś o nie dbać. Jeśli nie są farbowane, nałóż na nie produkt ochronny np. gamy Sun Therapy. Jest on niezbędny, jeśli wychodzisz na słońce, plażę czy basen. Powinnaś je myć nawilżającym szamponem do zmiękczenia włosów. Jeśli masz farbowane włosy, zaopatrz się w odżywki oraz jeden z produktów gamy Color Therapy".
 
Nawet, jeśli masz cienkie włosy, nie musisz czesać specjalnej fryzury. "Wybierz taką fryzurę, jaką chcesz. Gdy się kąpiesz, a masz długie włosy, zwiąż je. Niemniej jednak, mogą być także rozpuszczone. Jedyną złotą regułą jest stopniowe spłukiwanie wodą po kąpieli. To bardzo ważne, ponieważ powinnaś wyeliminować chlor oraz sól z twoich włosów".
 
Nasza rada. Akcesoria (kapelusze, szale, czapki z daszkiem...), poza tym że są modne, latem stają się twoim największym sprzymierzeńcem, który chroni włosy przed słońcem. Nie wahaj się wybrać jednego z najmodniejszych modeli w tym sezonie, by wyglądać stylowe i by twoje włosy były zdrowe.
 
© Fotolia / Aleshin
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ