Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Cieniowana grzywka. Czy to dobre rozwiązanie, by nadać fryzurze objętości?
Cieniowana grzywka. Czy to dobre rozwiązanie, by nadać fryzurze objętości?
Fryzura

Cieniowana grzywka. Czy to dobre rozwiązanie, by nadać fryzurze objętości?

Dział
Grzywka nigdy nie wychodzi z mody! Od kilkudziesięciu lat widoczna jest na głowach kobiet. Pojawia się jednak w różnych wersjach. Grzywka opadająca na oko lub z kilku kosmyków wciąż jest na czasie, ale cieniowana grzywka również! Jest to zresztą idealne rozwiązanie, by dodać twoim włosom objętości.
 
Cieniowana grzywka. Ta cienka grzywka musi być dopasowana do rodzaju twoich włosów. W przypadku włosów o dużej objętości, powinnaś wybrać jej grubszą wersję. Cienką grzywkę natomiast łatwo się układa. Jest ona najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które nie mają rano czasu na układanie włosów. Co więcej, należy ona do rzadkich wersji grzywek, które dopasowują się do reszty włosów w momencie odrastania.
 
Dla kogo? Najlepiej pasuje ona kobietom, które mają długie, proste i cienkie włosy. Tylko taki rodzaj włosów pozwoli ci na to, byś nie musiała układać ich każdego ranka. To prawdziwa oszczędność czasu! W innym wypadku, musisz zaopatrzyć się w prostownicę. Dzięki temu, twoja grzywka będzie wyglądać jak ta, z pokazu Preen (powyżej).
 
O co poprosić w salonie? O fryzurę łatwą do uczesania oraz cieniowaną grzywkę. Najważniejsze jest to, by pamiętać, że grzywka ta będzie mogła być zaczesana na bok i będzie wyglądać naturalnie. Zawsze łatwo będzie się ją czesać! Jest ona mniej ustrukturyzowana niż grzywka opadająca na oko i pozwala na zmienianie fryzur. Dodaje ci także elegancji i jest bardzo kobieca. Nie bój się poprosić fryzjera o radę w kwestii jej długości oraz formy!
 
Chcesz zrobić cieniowaną grzywkę? Zawsze miej przy sobie suchy szampon. Pozwoli ci on odświeżyć włosy u nasady. Dzięki temu, zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie!
 
© Pixelformula / Pokaz Preen prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ