Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ciemny blond, kolor na powrót z wakacji
Ciemny blond, kolor na powrót z wakacji
Trendy i styl

Ciemny blond, kolor na powrót z wakacji

Dział
Po powrocie z wakacji, blondynki lubią, gdy na ich włosach widnieją rozjaśnione przez słońce refleksy. Niemniej jednak, tej zimy, to nie te barwy będą modne. W sezonie zimowym trzeba będzie nosić ciemne kolory. Zoom na ten trend.
 
Moda na ciemny blond. Ciemny blond nie jest tak anielski jak śnieżny blond. Niemniej jednak, również wygląda doskonale. Można go zrobić w łatwy sposób bez względu na naturalny kolor włosów. Co więcej, jego pielęgnacja również nie sprawia problemu. Bardzo często mylony jest on z jasnym szatynowym kolorem, choć w rzeczywistości jest on zupełnie inny. Zwykle w przypadku blondu widoczne są jaśniejsze kosmyki, dzięki którym można go odróżnić od szatynowego.
 
Ciemny blond, dla kogo? Dla każdej kobiety, która pragnie go nosić. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz uzyskać ten kolor, powinnaś umówić się na wizytę u fryzjera. Kobiety o jasnych włosach nie będą nakładać tego koloru tą samą techniką, co kobiety o włosach czarnych. Ciemny blond doskonale wygląda w przypadku wszystkich fryzur, a najbardziej uwydatniony jest na włosach z efektem wavy, dzięki któremu widoczne są różne tony koloru. Korzystając z usługi Kontrast w salonie Jean Louis David, dodasz włosom objętości.
 
Jak się malować do włosów w kolorze ciemny blond. Ciemny blond uważany jest za łagodny kolor, któremu powinien towarzyszyć lekki makijaż. W ciągu dnia, nie powinnaś się za mocno malować. Wystarczy tusz do rzęs oraz przezroczysty błyszczyk. Na twarz nałóż puder: uwydatni on opaleniznę i podkreśli letni wygląd. Nic więcej ci nie potrzeba. Wieczorem natomiast, podkreśl oczy kredką, dzięki będziesz wyglądać jak femme fatale.
 
Jak pielęgnować ciemny blond. Bez względu na to, czy jest to naturalny kolor czy nie, powinnaś używać produktów gamy Color Therapy. Co więcej, od czasu do czasu, zastosuj dwufazowy produkt z gamy Silver Therapy, dzięki czemu znikną rude refleksy, które widoczne są często w przypadku blondu. Powinnaś także zastosować produkt przeciw żółkcięciu włosów, który doda im blasku.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ