Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chusta na rozpuszczonych w łosach
Chusta na rozpuszczonych włosach
Chusta na rozpuszczonych włosach
Trendy i styl

Chusta na rozpuszczonych włosach

Dział
Tego lata, chusta jest twoim największym sprzymierzeńcem. Będzie cię ona chronić przed słońcem, ale nie tylko! Doskonale podkreśli twój styl. Zoom na oryginalny sposób noszenia chusty, który zaprezentowany został na pokazie kolekcji Zana Bayne'a podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Włosy zaczesane do tyłu. Są długie, kręcone i mają lśniący kolor. Biała chustka doskonale kompletuje tę stylizację – noszona jest ona w taki sam sposób, jak turban. Charakteryzuje ją zawijany efekt z przodu głowy. Została ona wybrana najlepszym dodatkiem na lato 2015. Nadaje ona fryzurze charakteru oraz modnego stylu bohemy.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które uwielbiają nosić szal i lubią zmieniać style. Co więcej, stylizacja ta pasuje na każdą okazję, szczególnie w ciągu dnia. Chustka odkrywa twarz i idealnie uwydatnia twoje spojrzenie. Jest więc doskonała, jeśli dobierzesz do niej odpowiedni makijaż.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy. Jest to doskonały sposób, by twoje włosy były silne i lśniące. Następnie, wysusz je i zaopatrz się w lokówkę, by stworzyć loki w stylu wavy. Po zakończeniu, umieść włosy na plecach. Owiń chustkę wokół własnej osi oraz na ich długości. Umieść ją na wysokości karku, a jej końcówki z przodu głowy. Spleć je dwa razy, a na koniec zawiąż chustkę na kilka węzłów z tyłu, by się trzymała przez długi czas.
 
©PixelFormula, Pokaz Zana Bayne, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ