Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Christelle, 26 lat: „Spinam włosy, żeby było łatwiej…”
Christelle, 26 lat: „Spinam włosy, żeby było łatwiej…”
Christelle, 26 lat: „Spinam włosy, żeby było łatwiej…”
Trendy i styl

Christelle, 26 lat: „Spinam włosy, żeby było łatwiej…”

Dział
Twój look? Moja szafa ciągle się zmienia! W zależności od pory roku, ale również, gdy zmieniają się trendy. Jestem prawdziwą fashionistką… co nie zawsze dobrze wpływa na moje konto bankowe! Cóż, ciągła zmiana garderoby ma swoją cenę. Jeżeli chodzi o styl, najbardziej lubię ubrania kobiece i szykowne, takie jak koszule i sukienki, ale również szlachetne materiały: skórę czy jedwab.
Twoja fryzura? Spędzam dużo czasu w swojej szafie, ale mniej uwagi poświęcam swojej fryzurze. Codziennie dbam o swoje włosy, używając kosmetyków dostosowanych do ich natury. Jednak nie mam aż tak szalonej wyobraźni, żeby robić z nimi naprawdę coś skomplikowanego. Przez długi czas miałam krótkie włosy, ale zdecydowałam się je trochę zapuścić, by móc zacząć je wiązać i uniknąć tym samym ich ciągłego wpadania do oczu! Szczególnie, że jak są rozpuszczone wkładam do nich ręce o wiele częściej niż jest ku temu potrzeba, co sprawia, że szybciej się przetłuszczają…
Twój styl dzisiaj? Jeden raz to jeszcze nie zwyczaj, nie miałam więc za bardzo czasu, by o nich pomyśleć… Więc żeby nie myśleć o nich przez cały dzień, zdecydowałam się spiąć je w kok, którego zrobienie zajęło mi trochę mniej niż 5 minut. Ulizałam włosy do tyłu przy użyciu wosku do stylizacji, który wygrywa z nawet najbardziej niedającymi się ułożyć włosami. Dałam go bardzo mało, aby moje włosy nie wyglądały na tłuste. Zebrałam włosy w kitkę, a następnie obkręcam ją w nonszalancki, pozostający w lekkim nieładzie, kok, który utrwalam przy użyciu wsuwek do włosów. Raz, dwa i jestem uczesana! 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ