Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chłopięcy wet look
Chłopięcy wet look
Chłopięcy wet look
Fryzura

Chłopięcy wet look

Dział
Wet look, dzięki któremu uzyskujesz efekt włosów "jak po wyjściu z morza” podbił Wasze gusta tego lata, podobnie jak strzyżenie na chłopczycę, które przyciągnęło Waszą uwagę swoim wyrafinowanym stylem ostatniej zimy. A jeżeli by tak pomieszać oba style? Chłopięcy wet look stanie się modną fryzurą dla włosów krótkich w tym sezonie!
 
Fryzury męskie z lat 20-30. Zauważony przez nas na pokazie Trussardi, chłopięcy wet look przypomina męskie fryzury na brylantynie z początku XX wieku. Fryzury statyczne, bardzo wyrafinowane z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem i na ulizanych włosach. Ten typ fryzury, który powrócił do mody dzięki  Jeanowi Dujardin w filmie "Artysta", wcale nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn ...
 
Kiedy trendy się krzyżują ... Wet look należy tłumaczyć jako efekt mokrych włosów. Celem tej fryzury jest uzyskanie wyglądu seksownej syreny w bardzo naturalnym stylu! Jest to fryzura łatwa do wykonania, jeżeli tylko w trakcie jej tworzenia będziesz nakładała swój żel lub wosk do włosów z umiarem. Strzyżenie na chłopczycę  zawiera w sobie elementy stylu kobiecego i męskiego. Fryzura jest więc dość krótka, ale jej wykończenie sprawia, że osiągnięty zostaje bardzo kobiecy wygląd.
 
Wykonaj swoją fryzurę na ulizaną chłopczycę. Bazą fryzury jest krótkie strzyżenie, zachowując jednak dłuższe włosy z przodu dla jej urozmaicenia i wprawienia jej w ruch. Rozpocznij od rozczesania swoich włosów, a następnie przy pomocy grzebienia zrób wyraźny przedziałek z boku. Zaopatrz się teraz w żel lub wosk do włosów swojego mężczyzny. Weź niewielką ilość produktu na ręce, następnie potrzyj dłonie i nałóż produkt równomiernie na włosy nie zapominając o końcówkach. Uliż mniej widoczną stronę fryzury, a następnie ręcznie ułóż kilka kosmyków włosów, tak by powstała z nich delikatna poduszka.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ