Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chiara: 25 lat: “Styl preppy inspirowany serialami amerykańskimi”
Chiara: 25 lat: “Styl preppy inspirowany serialami amerykańskimi”
Chiara: 25 lat: “Styl preppy inspirowany serialami amerykańskimi”
Trendy i styl

Chiara: 25 lat: “Styl preppy inspirowany serialami amerykańskimi”

Dział
Twój wygląd? Zawsze lubiłam elegancki i bardzo kobiecy wygląd. Moja babcia była krawcową i przelała na moją mamę swoją miłość do pięknych ubrań, a w konsekwencji zaraziła nią też i mnie! Zawsze ze szczególną uwagą dobierałam swoje ubrania, w zależności od fryzury, nastroju, a także wizerunku, jaki kreowały. Przede wszystkim, mój ubiór powinien opowiadać pewną historię oraz uosabiać elegancję z nutką retro i być zawsze trendy. Jest to wybór ubioru, który eksponuję jeszcze odważniej, od kiedy bohaterka Blair Waldorf z amerykańskiego serialu "Plotkara" została uznana za prawdziwą ikonę mody! Od tego momentu nie jestem już postrzegana jak babcia!
 
Twoje włosy? Mam cienkie włosy i zawsze mam trudności, by je odpowiednio ułożyć. Aby uniknąć efektu oklapniętych włosów, często je po prostu spinam. Jednak robię to z rozmysłem! Wystarczy drobny detal, by kucyk lub kok stał się wyszukaną fryzurą. Ponadto, zdecydowałam się na grzywkę, pozostając wierną idei personalizacji i własnego wkładu w stylizację, pomimo, że jestem świadoma, że grzywka wcale nie jest oznaką oryginalności! Czeszę ją grzebieniem wcześniej spryskanym lakierem tak, by nie odstawały z niej włosy przez cały dzień.
 
Twój styl dzisiaj? Upięłam swoje włosy w surowego koka. W tym celu rozczesałam włosy i nałożyłam na nie serum przeciwko niesfornym loczkom, dzięki czemu uniknęłam efektu nieestetycznie ostających włosów. Całość podtrzymałam za pomocą wsuwek. Jest to niesamowicie prosta w wykonaniu fryzura! Następnie zajęłam się swoją grzywką, którą wymodelowałam na okrągłej szczotce, dzięki czemu uzyskała ona charakterystyczny, zaokrąglony kształt, a włosy nie stały przesadnie gładkie. Moją stylizację preppy dopełnia bibi - mini kapelusz na czubku głowy. Jest czarny i sprawia, że moja fryzura jest elegancka i unikatowa!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ