Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chciałabym nosić karbowane włosy – jakie techniki zastosować?
Chciałabym nosić karbowane włosy – jakie techniki zastosować?
Trendy i styl

Chciałabym nosić karbowane włosy – jakie techniki zastosować?

Dział
W tym sezonie, na wszystkich pokazach zauważyć można wpływ lat 80. Zarówno dzięki strojowi, jak i fryzurze, poczujemy atmosferę panującą w tamtych czasach. Czy jest to okazja do tego, by pokarbować włosy? Dlaczego nie?!
 
W tym sezonie, wyjątkowo często kobiety noszą fryzury o dużej objętości, w których włosy są w ciągłym ruchu. "Jedynym problemem jest długi proces karbowania, bez względu na technikę, nawet za pomocą specjalnego urządzenia!".
 
Zastanów się wcześniej, jaką część włosów chciałabyś pokarbować. "Wiedz, że im mniejszy pukiel włosów, tym bardziej karby będą zaciśnięte i tym więcej kosmyków należy będzie pokarbować. Szybko może to zmęczyć! Najszybszą techniką jest użycie prostownicy. Inne sposoby są zbyt skomplikowane i zabierają za dużo czasu. Co więcej, wymagać będą raczej wizyty w salonie, a nie w łazience".
 
Nie masz karbownicy do włosów? "Możesz stworzyć loki za pomocą cienkiej prostownicy, a następnie je rozczesać. Używaj specjalnej prostownicy, do stworzenia gęstych karbów. Przede wszystkim, nie zapomnij o nałożeniu pianki, by uzyskać trwalszy efekt. Po zakończeniu fryzury, spryskaj ją lakierem. Aby rozczesać włosy, używaj dużego grzebienia".
 
Nasza rada: Podkreśl styl lat 80 i zaopatrz się w bandanę. Pozwoli ona nadać kierunek fryzurze (do przodu, do tyłu lub na bok), niemniej jednak trzeba mieć odwagę, by ją nosić!
 
© Pixelformula / Pokaz Douglas Hannant prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ