Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chcę zrobić grzywkę, którą łatwo się czesze i pielęgnuje. Którą wybrać?
Chcę zrobić grzywkę, którą łatwo się czesze i pielęgnuje. Którą wybrać?
Fryzura

Chcę zrobić grzywkę, którą łatwo się czesze i pielęgnuje. Którą wybrać?

Dział
Jeśli chcesz nosić modną i stylową fryzurę, grzywka jest niezastąpionym rozwiązaniem. Jedyny problem? Znaleźć tę, którą będzie się łatwo czesać i pielęgnować na co dzień. Eksperci ci doradzą, która grzywka najbardziej będzie ci pasować.
 
Jeśli chcesz zrobić grzywkę, która jest łatwa do wystylizowania, powinnaś skrupulatnie określić, jak gęsto rozmieszczone są twoje włosy. "Kłos będzie niezastąpiony. Dlatego też powinnaś dobrać do niego grzywkę. Objętość również jest ważna. Jeśli masz loki, nie rób tej samej grzywki, którą byś zrobiła w przypadku prostych włosów".
 
Kobiety, które lubią poświęcać swój czas na stylizację fryzury, będą mogły wybrać różny typ grzywki. "Ustrukturyzowana, mini lub graficzna grzywka. Wybierz, którą chcesz, pod warunkiem, że przeznaczysz na jej czesanie odrobinę czasu każdego ranka, by wyglądała perfekcyjnie".
 
W tym roku, najczęściej noszoną grzywką jest ta, zainspirowana latami 70. "Jest ona bardzo długa, gruba i sięga aż do brwi. Jej boki są zaokrąglone. Niemniej jednak, wymaga ona pielęgnacji i regularnych wizyt u fryzjera, który ponownie nada jej kształt".
 
Najłatwiejsza grzywka to taka, która układa się sama. "Powinna ona być obcięta w zależności od grubości włosów i rad twojego fryzjera. Dzięki temu, będzie idealnie wyglądać".
 
Nasza rada: Mini-grzywka również znajduje się na liście must-have tej zimy. Uważaj, jeśli chcesz ją zrobić: powinnaś mieć proste włosy!
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ