Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chcę pofarbować włosy na oryginalny kolor. Jak go wybrać?
Chcę pofarbować włosy na oryginalny kolor. Jak go wybrać?
Eksperci

Chcę pofarbować włosy na oryginalny kolor. Jak go wybrać?

Dział
W tym sezonie, oryginalne kolory na włosach robią furorę. Noszą je gwiazdy, widoczne są one także na pokazach… Nic dziwnego, że ty również chcesz taki mieć! Niemniej jednak pamiętaj, by przestrzegać niektórych reguł i posłuchaj rad ekspertów.
 
Nie farbuj sama włosów! „Koloryzacja w domu zawsze jest ryzykowna, tym bardziej, jeśli chcesz nałożyć oryginalny kolor. Nigdy nie wiesz, czy nie uzyskasz nieodwracalnego efektu. Jeśli nie jesteś ekspertką, nie możesz też wiedzieć, jaka zajdzie reakcja chemiczna na twoich włosach. Fryzjer będzie wiedział! W domu zaopatrz się raczej w kredę lub „chalk”, po których użyciu efekt utrzyma się przez nie więcej niż kilka godzin. Nie spowodują one też żadnych konsekwencji na twoich włosach”.
 
Nawet tymczasowe farbowanie może okazać się ryzykowne. „Wszystko zależy od koloru, który wybierzesz, ale lepiej jest zrobić tymczasową koloryzację, a nie trwałą. Nie myśl o tym, czy utrzyma się ona przez tygodnie czy miesiące! Kilka godzin wystarczy – tak, jak w przypadku kredy”.
 
Za wszelką cenę chcesz pofarbować włosy na oryginalny kolor? „Będziesz musiała udać się do fryzjera, który jest wyspecjalizowany w tego typu koloryzacji. On będzie wiedział, jakie wywrze ona konsekwencje na twoim kolorze oraz na stanie twoich włosów. Niemniej jednak pamiętaj, że ta opcja nie jest najlepsza”.
 
Nasza rada: Dlaczego by nie przedłużyć włosów lub nie doczepić kilku kosmyków? Dodadzą ci one oryginalności, a nie wpłyną na stan twoich włosów.
 
© Pixelformula / Pokaz Anna Sui prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ