Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chcę obciąć włosy na krótko. O czym powinnam pamiętać?
Chcę obciąć włosy na krótko. O czym powinnam pamiętać?
Fryzura

Chcę obciąć włosy na krótko. O czym powinnam pamiętać?

Dział
Krótkie włosy wciąż są modne. Można je czesać na różne sposoby, jak tylko zechcesz, dostosować je do trendów mody i twojego stylu. Aby nie żałować obcięcia włosów na krótko, przemyśl to dokładnie! Posłuchaj rad ekspertów.
 
Kształt twarzy nie jest najważniejszy, ale pozwoli ci on na dobranie odpowiedniej fryzury. "Gdy staniesz przed lustrem w łazience, trudno będzie wybrać fryzurę, która ci będzie pasować. Udaj się do salonu, by porozmawiać o tym z fryzjerem. Tylko on będzie potrafił ci doradzić w kwestii krótkiej, modnej fryzury, pasującej do twojej twarzy".
 
Zrób krótką fryzurę, o której marzysz! "Nie wahaj się wyciąć zdjęcia fryzury, która ci się podoba. Twój fryzjer łatwiej zrozumie, jaki rezultat chcesz otrzymać. Mniej lub bardziej pocieniowane włosy, krótsze czy dłuższe – fryzura zostanie dostosowana do twojej budowy".
 
Chcesz nosić modną, krótką fryzurę, ale nie jesteś do końca do niej przekonana? "Obcinaj włosy stopniowo, nie musisz ich odrazu ścinać na krótko! Najpierw zrób średniej długości fryzurę, a jeśli będzie ci ona pasować, obetnij się na boba i kto wie... może etapem końcowym będzie fryzura w stylu pixie!".
 
Nasza rada: Komuś, kto zawsze miał długie włosy, trudno jest obciąć je na krótko. Nie zmuszaj się do tego i porozmawiaj o tym z bliskimi. Według nich, która fryzura by cię wysublimowała? Niech twoi znajomi udzielą ci dobrych porad!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ