Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chcę mieć włosy pełne objętości z przodu i z tyłu głowy – którą fryzurę wybrać?
Chcę mieć włosy pełne objętości z przodu i z tyłu głowy – którą fryzurę wybrać?
Fryzura

Chcę mieć włosy pełne objętości z przodu i z tyłu głowy – którą fryzurę wybrać?

Dział
Trudno jest mieć włosy, które będą pełne objętości zarówno z przodu, jak i z tyłu głowy, szczególnie wtedy, gdy stoisz sama przed lustrem! Niemniej jednak, dzięki niektórym produktom i fryzurom, twoje włosy zyskują objętość. Eksperci ci wyjaśnią.
 
Rzadko bywa, że gdy masz związane włosy, są one pełne objętości z przodu i z tyłu głowy. „Jest to możliwe, ale konieczna jest wówczas pomoc profesjonalisty. Trzeba umieć czesać włosy z tyłu samodzielnie. Aby dodać fryzurze objętości, natapiruj włosy z przodu i z tyłu głowy i zrób koka w stylu banan. Wtedy twoje włosy prezentować będą doskonałą objętość”.
 
Pocieniuj włosy, by nadać im objętości z przodu i z tyłu głowy. „Cieniowanie pozwala na dodanie objętości, ale niezawsze się to udaje. Powinnaś podtrzymać je, nakładając na nie piankę typu Foamer z gamy Volume Therapy, a następnie je wysuszyć, pochylając głowę w dół”.
 
Zrób grzywkę z kilku kosmyków! „Grzywka ta jest bardzo modna i nadaje fryzurze objętości z przodu głowy. Jej tył natomiast możesz natapirować i spryskać lakierem. Wówczas zapewnisz fryzurze doskonałą objętość przez cały dzień”.
 
Za wszelką cenę chcesz związać włosy? „Poza kokiem typu banan, zastanów się nad modą na „pszczeli plaster”. Fryzura ta zrobiona jest za pomocą dyskretnych spinek. Dzięki niej, okazuje się, że nie jest trudno nadać włosom objętości i uczesać fryzurę”.
 
Nasza rada: Jeśli chcesz uzyskać równą objętość z przodu i z tyłu głowy, będziesz potrzebować czyjejś pomocy. Nie przejmuj się tym i udaj się do fryzjera, by skorzystać z usługi Bar à Styles.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ