Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chaotyczny, wysoki kok
Chaotyczny, wysoki kok
Fryzura

Chaotyczny, wysoki kok

Dział
Rano masz spotkanie albo budzik ci nie zadzwonił? Masz ochotę zrobić fryzurę, która nie wymaga stylizacji? Bądź pewna, że pokazy mody mogą być dla ciebie źródłem inspiracji. Tak jest w przypadku ostatniej, pełnej kolorów kolekcji Missoni oraz chaotycznych fryzur. Masz 10 sekund? To minimalny czas, którego będziesz potrzebować, by zrobić wysokiego koka, prezentowanego przez modelki.
 
Są takie poranki, kiedy nie masz czasu na to, by porządnie się uczesać. Na szczęście, w tym sezonie panuje moda na chaotycznie zrobione fryzury. Gdy wyjdziesz z łóżka, nie musisz nawet długo się czesać. To wszystko dzięki wysokiemu kokowi, którego zrobisz w mgnieniu oka. Kobiety, których praca wymaga precyzyjnego uczesania, będą musiały wybrać jego surowszą wersję i zapomnieć o wystających kosmykach. Te natomiast, które uwielbiają próbować nowych trendów, zrobią tę fryzurę bez wahania.
 
Na początek, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Zbierz włosy na jej czubku uważając na przedziałek. Musi on być widoczny! Użyj gumki, która pomoże ci stworzyć kucyk. Następnie, owiń włosy wokół niej tak, by powstał kok. W przypadku surowszej wersji fryzury, zwróć uwagę na to, by żaden kosmyk z niego nie wystawał. W przeciwnym razie możesz nosić zmierzwiony kok. Możesz też wyjąć kilka kosmyków z przodu głowy. Najważniejsze jest to, by fryzura wyglądała, jakbyś właśnie wyszła z łóżka, ale nie jakbyś o siebie nie dbała!
 
© Pixelformula / Pokaz Missoni prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ