Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Chaotyczny przedziałek
Chaotyczny przedziałek
Fryzura

Chaotyczny przedziałek

Dział
W sezonie zimowym przyzwyczaiłaś się do noszenia prostych włosów i dopracowanych fryzur. Gdy tylko nadchodzą ciepłe dni, modny staje się efekt "po zejściu z plaży", cieszący się powodzeniem u większości kobiet. Poza nim, na ich głowach widać również efekt wavy, pozłacane refleksy, a także chaotyczny przedziałek, któremu przyjrzymy się z bliska.
 
Trend. Koniec z traceniem czasu na robienie prostego przedziałka. W 2014 roku powinnaś zaszaleć i robić go w chaotyczny sposób! Idealnie pasuje on do zmierzwionych włosów!
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, którym nigdy nie udało się zrobić perfekcyjnego przedziałka, a także dla tych, które lubią nosić chaotyczną fryzurę, gdy nadchodzą ciepłe dni. Wystarczy, że nałożysz odrobinę pianki i gotowe. Taki typ przedziałka najlepiej pasuje do prostych włosów, na których będzie wyraźnie widoczny: mimo, że twoja fryzura jest w nieładzie, ty pozostaniesz kobieca.
 
Jak go nosić? Nie ma nic prostszego! Zaraz po umyciu włosów, zarysuj przedziałek tak, jak zwykle to robisz. Niemniej jednak, nie próbuj robić go kilka razy. Wysusz włosy pochylając głowę w dół, by nadać fryzurze objętosci i aby twój przedziałek wyglądał na zaniedbany. Dokończ suszenie włosów w sposób normalny, układając włosy tak, jak chcesz. I tak otrzymasz efekt zmierzwionych włosów z przedziałkiem w podobnym stylu. Aż czuć zbliżające się lato!
 
© Pixelformula / Pokaz Bottega Veneta prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ