Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Céline, 27 lat : „Carré z grzywką, bardzo retro!”
Céline, 27 lat : „Carré z grzywką, bardzo retro!”
Céline, 27 lat : „Carré z grzywką, bardzo retro!”
Trendy i styl

Céline, 27 lat : „Carré z grzywką, bardzo retro!”

Dział
Twój look? Bardzo dużo dodatków! Lubię stylizacje raczej proste i zwyczajne, ale którym można dodać charakteru za pomocą dodatków. Moje szuflady pękają od toreb, biżuterii, opasek i kapeluszy! Według mnie, od momentu gdy już mamy dobrą bazę ubioru, możemy pozwolić sobie na różnorodne przyjemności, dzięki odpowiednim dodatkom. Akceptuję wszystko, od najbardziej klasycznych pomysłów po najbardziej zwariowane, od kolorów neutralnych po najbardziej barwne.
 
Twoja fryzura? Moje naturalne włosy są kręcone, ale uważam, że mi w ogóle nie pasują. Stałam się więc uzależniona od stylizacji szczotką i prostownicą. Zwłaszcza, że wolę mieć włosy rozpuszczone, niż związane. Istotne dla mnie jest więc, aby włosy były idealnie i długo proste! Nie ma mowy o tym, by kręcone kosmyki pokryły moją głowę i zniszczyły mi życie. Optymalizuję zatem efekt prostowania, używając produktów do stylizacji, jak spray prostujący, który pozwala wyprostować włosy na długo i ochronić je przed wilgocią. I na koniec, aby utrwalić efekt, spryskuję włosy lakierem.
 
Twój styl dzisiaj? Aby nadać mojemu carré więcej charakteru, zdecydowałam się na długą i gęstą grzywkę, która mnie nie opuszcza od miesięcy. Uważam, że grzywka bardzo pasuje i dodaje fryzurze stylu retro. Trochę jak kultowe carré Louise Brooks, z wyjątkiem tego, że moje jest trochę dłuższe! Jednak wymaga to pewnego minimum pielęgnacji, ponieważ moja grzywka ma tendencję do szybkiego zasłaniania oczu. Odwiedzam więc mojego fryzjera średnio co trzy miesiące, aby zachować podstawę mojego carré i grzywki. Tę ostatnią skracam regularnie w domu, między wizytami.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ