Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

CC Cream, w jakim celu go używać i do jakiego typu włosów?
CC Cream, w jakim celu go używać i do jakiego typu włosów?
Pielęgnacja

CC Cream, w jakim celu go używać i do jakiego typu włosów?

Dział
Znasz już CC Cream do twarzy... Jean Louis David sprawił, że produkt ten znajduje się na liście must-have w dziedzinie włosów. Dzięki naszemu ekspertowi, odkryj produkt, bez którego nie będziesz mogła się obejść.
 
CC Cream jest produktem, stworzonym dla każdego rodzaju włosów. "Nawilży on je i wysublimuje, ale nie tylko. Sprawi on, że będą one lśniące i je utrwali. Jest to produkt 2 w 1 – wymodeluje on i utrwali twoją fryzurę. Twoje kołtuny znikną, a włosy będą lśniące i łatwe w rozczesywaniu".
 
Po wypróbowaniu kremu, możesz się od niego uzależnić! "Ten delikatny i lekki krem sprzedawany jest w dużym opakowaniu. Jego zapach jest miły i delikatny! Nałóż go na włosy na długości oraz na końcówki, po uprzednim zastosowaniu odpowiedniego szamponu. Nie martw się, jest to produkt termo-nawilżający, po którym twoje włosy nie będą tłuste. Możesz go stosować przed użyciem urządzeń grzejących. Twoje włosy nie spalą się i będą odporne".
 
Nasza rada. Jeśli twoje włosy są suche, możesz na nie nałożyć krem na dzień. W tym przypadku, nakładaj tylko odrobinę produktu każdego ranka, aby twoje wosy były lśniące i miały ładny zapach.
 
© Jean Louis David 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ