Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Carole, 30 lat: „Kate Moss, moja muza!”
Carole, 30 lat: „Kate Moss, moja muza!”
Carole, 30 lat: „Kate Moss, moja muza!”
Trendy i styl

Carole, 30 lat: „Kate Moss, moja muza!”

Dział
Twój look? Zawsze bardzo kobiecy, przez co rozumiem sukienki, spódnice i oczywiście buty na wysokim obcasie. Nie potrafię chodzić w płaskich lub pozbawionych wszelkiej kobiecości butach takich, jak na przykład tenisówki. Nawet jeżeli znalazłabym model, który jest uważany za bardzo modny, nie byłabym gotowa włożyć go na nogi. Pomijając walory estetyczne, jestem tak bardzo przyzwyczajona do chodzenia na obcasach, że ciężko mi odnaleźć się w płaskich butach. Wiem, że nie jest to zdrowe i staram się ostatnio leczyć z mojego uzależnienia od 12-centymetrowych obcasów!
 
Twoja fryzura? Mam cienkie włosy, które szybko stają się oklapłe. Aby zwiększyć ich objętość, używam szamponów i środków zwiększających objętość. Unikam również pełnych fryzur i wybieram raczej effilage, dzięki któremu moje włosy nie wyglądają tak płasko. W ten sposób nadaję moim włosom maksymalną energię, tak, by były mimo wszystko piękne i łatwe do uczesania.
 
Twój styl dzisiaj? Jak zapewne łatwo zauważyć, moja fryzura jest inspirowana fryzurą Kate Moss. Kilka miesięcy temu celebrytka pokazywała się we fryzurze o pełnych bokach i grzywce, ale z lekkim effilage’em. Uważam, że grzywka dodała mojej fryzurze tego, czego jej wcześniej brakowało. Kate Moss ostatnio ścięła grzywkę i czeka aż odrośnie, jednak ja nie jestem gotowa z niej zrezygnować. Chyba, że zaskoczy mnie jeszcze raz jakąś nową fryzurą…
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ