Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Capucine, 25 lat: „Mój modny detal: spinka-kokardka”
Capucine, 25 lat: „Mój modny detal: spinka-kokardka”
Capucine, 25 lat: „Mój modny detal: spinka-kokardka”
Trendy i styl

Capucine, 25 lat: „Mój modny detal: spinka-kokardka”

Dział
Aby poprawić wygląd długich włosów, postaw na dodatki. Biżuteria, perły, pióra, spinki XXL czy klipsy, masz problem co wybrać? Capucine już dobrze wie jak to wykorzystać! 

Twój look? Kolorowy i raczej grzeczny. Nie za bardzo lubię ubrania zbyt ekscentryczne czy prowokacyjne, potrzebuję zachować część w tajemnicy... odkrywam się więc stopniowo. Jestem fanką spodni, pod każdą formą. Noszenie sukienki czy spódnicy jest dla mnie źródłem dyskomfortu. Mam wrażenie, że jestem przebrana! W tym momencie, najbardziej lubię spodnie z wysokim stanem, albo rurki, coś bardzo letniego. Jeśli chodzi o kolory, stawiam na pastele i alternatywne kolory, cukierkowy róż, migdałową zieleń oraz waniliową żółć. 
 
Twoja fryzura? Nie wiem czy to moja sentymentalna strona podyktowała mi jaką fryzurę wybrać, ale jestem uzależniona od długich włosów, bardzo długich! Moje sięgają aż do talii. Wymaga to jednak pielęgnacji w domu, aby uniknąć rozdwajania się końcówek. Codziennie więc dbam o nie nawilżając moje włosy na długości, aby zapobiec ich przesuszeniu. A to dlatego, że gdy ktoś mówi o zniszczonych włosach, zaraz mówi także o ich ścięciu, a o tym nie ma mowy! Zwłaszcza, że zawsze pozostawiam moje włosy rozpuszczone i wolne jak wiatr. Muszą więc być piękne i w dobrej kondycji. 

Twój styl dzisiaj? Jestem wierna sobie samej, moje włosy opadają kaskadą i żyją własnym życiem! Aby im nadać odrobinę fantazji, często używam dodatków. Biżuteria, pióra, spinki XXL, zmieniam dodatki jak tylko znajdę coś nowego! Dziś na mojej głowie króluje spinka-kokardka XXL. Dla wyraźniejszego efektu, umieszczam ją z boku głowy i mocno przypinam, aby trzymała się na swoim miejscu przez cały dzień.


 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ