Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Buntownicza fryzura na chłopczycę
Buntownicza fryzura na chłopczycę
Fryzura

Buntownicza fryzura na chłopczycę

Dział
O ile wydaje się, że długie włosy dominują na większości wybiegów w nowym sezonie letnim, o tyle krótkie włosy też znajdują swoje miejsce wśród trendów tego lata, tworząc jeszcze bardziej kobiece stylizacje.
 
Moda na krótkie włosy. Wbrew pozorom, krótkie włosy nie są przeznaczone wyłącznie dla chłopców. Co więcej, nie istnieje tylko jeden rodzaj strzyżenia na krótko. Właśnie z tego powodu, w salonach Jean Louis David nieustannie unowocześniamy strzyżenie typu „kula”! Dla nas, każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego uważamy, że jej fryzura powinna odzwierciedlać jej styl, osobowość i styl życia. W tym sezonie, krótkie strzyżenia można odnaleźć na pokazie Chanel. Warto podkreślić, że Coco Chanel była jedną z pierwszych zwolenniczek krótkich fryzur u kobiet.
 
Noszenie fryzury „na chłopczycę”. Obecnie, krótkie strzyżenia u kobiet uważane są za niezwykle kobiece i wcale nie imitują fryzur męskich. Włosy na karku oraz z przodu głowy powinny być dłuższe, dzięki czemu fryzura „na chłopczycę” zyska bardziej kobiecy wymiar. Ponadto, tego typu strzyżenie pozwoli ci wykonać różnorodne uczesania.  Chcąc uzyskać na przykład bardziej buntowniczą stylizację, możesz użyć żelu w celu zmierzwienia włosów, tak by były w artystycznym nieładzie. Jeżeli chcesz uzyskać efekt „jak po zejściu z plaży”, nałóż na włosy żel, który sprawi, że włosy będą sprawiały wrażenie lekko mokrych.
 
© Pixelformula / Pokaz Chanel prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ